Newsroom

#8: MUZYCZNY ALARM: SIERPIEŃ 2018

Sierpień już za moment do nas zawita jako niestety zapowiedź końca wakacji. Ten sezon pięknie zamkną nowe wydawnictwa topowych artystów. Masz ochotę na nową dawkę muzyki? Nie martw się! Będzie naprawdę z czego wybierać.

MEGHAN TRAINOR

Premiera albumu Treat Myself – 31.08.2018 r.

Album Meghan będzie jednym z wielu powrotów oczekiwanych w tym roku. Po dosyć niedocenionej erze Thank You, w której czasie Trainor trochę odeszła od swojego cukierkowego stylu z płyty Title, przyszedł czas na trzeci studyjny krążek artystki. Mam niestety co do niego pewne wątpliwości, ponieważ single promujące nie zachwyciły mnie wcale tak bardzo, jak tego oczekiwałam. I jako jeszcze Let You Be Right czy All The Ways jeszcze w miarę jest chwytliwe to tak No Excuses, czy Can’t Dance kompletnie mi nie „siadło” i przesłuchałam je może kilka razy. Mimo wszystko nadal zachowuję dla tego albumu pewną dawkę ciekawości i liczę na pozytywne zaskoczenie.


Kliknij tutaj i kup legalnie album Treat Myself


NICKI MINAJ

Premiera albumu Queen – 10.08.2018 r.

Królowa rapu powraca z czwartym długogrającym krążkiem zatytułowanym Queen, tym samym podkreślając swoje miano w tym gatunku muzycznym. Po prezentacji takich utworów, jak Chun-Li, Barbie Tingz czy Bed w duecie z Arianą Grande wszyscy czekają na to, co jeszcze znajdziemy na tym albumie. Jedno jest pewne, nudno nie będzie, bo kolorowa osobowość Nicki na to nie pozwoli. Jednak jak wszyscy, zastanawiamy się, czy na tym krążku znajdziemy następcę hitu Anaconda.

 

 


Kliknij tutaj i kup legalnie album Queen


ARIANA GRANDE

Premiera albumu Sweetener – 17.08.2018 r.

Z wypiekami na twarzy świat popu wyczekuje premiery albumu Sweetener, który dotychczas zapowiedziały single No tears left to cry oraz God is a woman. Pierwszy wspomniany utwór goni aktualnie ku liczbie pół miliarda odsłon. Ariana może być pewna, że album będzie sprzedawał się jak świeże bułeczki, ale czy znajduje się na nim utwór, który będzie w stanie dorównać No tears left to cry? Czujemy, że artystka trzyma nie jednego asa w rękawie.

 

 


Kliknij tutaj i kup legalnie album Sweetener


BLUE CAFE

Premiera albumu Double Soul – 24.08.2018 r.

Pamięć o zespole Blue Cafe gdzieś wygasła, pomimo milionów odsłon na YouTube, a oni wciąż prężnie działają i już w sierpniu wydają swój 7 (!) długogrający album. Na nowe wydawnictwo grupa kazała nam czekać aż 4 lata, co przy wirze, w jaki aktualnie wpadł przemysł muzyczny, wydaje się dość sporo. Zajawką tego, co przez te lata muzycy dla nas tworzyli, są utwory Między nami oraz Niebo. Dominika Gawęda jak zwykle czaruje wokalem, a my naprawdę czekamy na więcej.

 


Kliknij tutaj i kup legalnie album Double Soul


TROYE SIVAN

Premiera albumu Bloom – 31.08.2018 r.

Niezmiernie się cieszymy, że zaledwie po 3 latach od wydania swojego debiutanckiego krążka Blue Neighbourhood, Troye powraca z drugim długogrającym albumem Bloom. 23-letni Australijczyk urzeka swoją delikatnością, oryginalnością oraz szeroko pojętym artyzmem. Album promują takie utwory jak m.in. My my my, Bloom czy Dance to this z gościnnym udziałem Ariany Grande. Jeśli cały album będzie tak dobry, jak zaprezentowane kompozycje, to szykuje się fenomenalne wydawnictwo, na które warto było czekać.

 


Kliknij tutaj i kup legalnie album Bloom