KonkursyNewsroom

Coma zagra w Poznaniu + konkurs

Zespół Coma zawita do Poznania w ramach swojej klubowej jesiennej trasy 2017. Formacja z liderem w postaci Piotra Roguckiego na czele, tworzy muzyczne dźwięki już od niespełna dwudziestu lat. 20 października bieżącego roku ukazał się ich szósty w karierze krążek Metal Ballads vol. 1.

Macie już swoje bilety? Jeśli nie, to powinniście czym szybciej je nabyć, ponieważ takiego wydarzenia nie można przegapić. Łódzka forma zagra w poznańskim klubie B17, gdzie zapewne będzie można usłyszeć utwory z ich świeżo wydanego albumu. Nowa płyta zespołu zawiera 11 utworów w charakterze publicystyczno-erotycznym wraz z mocnym rockowym pazurem. Producentem wydawnictwa jest Paweł Cieślak również pochodzący z Łodzi. Nowa osoba w środowisku zespołu znacznie wpłynęła na efekt końcowy wydanej płyty, przez co można dostrzec wyrazistą dekonstrukcję w warstwie brzmieniowej kapeli. Warto dodać, że to pierwszy album od lat, kiedy zespół pozwolił sobie na współpracę z producentem. Singlem promującym wydawnictwo został utwór Lajki, do którego został nagrany klip z udziałem Darii Zawiałow.


Kliknij tutaj i kup płytę Metal Ballads vol. 1 legalnie


Co, gdzie, kiedy?

COMA (+ support Omni mOdO)

24.11.2017, godz. 19:00

Klub B17 / Poznań

BILETY

55 http://pwevents.pl/bilety/coma-b17-poznan/518/92

60 ticketpro, eventim, ebilet, biletomat, rock long luck, CIM

65 (w dniu koncertu)

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/498037157196640/

– KONKURS –

Wspólnie z agencją koncertową PW Events przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać podwójną wejściówkę na poznański koncert. Wszystko co musisz zrobić to napisać w komentarzu (kliknij tutaj) kogo zabrałbyś ze sobą na to wydarzenie. Będzie nam miło jeśli przy okazji polubisz nasz fan page (kliknij tutaj).

Wyniki ogłosimy 15 listopada  – powodzenia!

-WYNIKI-

Darmowe wejście na koncert otrzymują:

Agnieszka Klimowska wraz z Agnieszką Kujawińską.

Gratulujemy i prosimy o przesłanie maila z dopiskiem “Coma konkurs” na kontakt@wlkm.pl