Newsroom

Clock Machine zapowiadają przerwę i zapraszają na ostatnią trasę koncertową

Clock Machine wyruszają w “pożegnalną” trasę koncertową przed ich zapowiedzianą przerwą. Jak się okazuje, grupa planuje na krótszy lub dłuższy moment zniknąć z przemysłu muzycznego. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zachęcić Was do wybrania się na jeden bądź kilka przystanków z zapowiadanej trasy, bo taka okazja nie wiadomo, kiedy się powtórzy!

Na swoim koncie mają takie albumy jak “Love”, czy świeżo wydane “Prognozy”. Na tę drugą płytę zespół kazał nam czekać 3 lata i wszystko wskazuje na to, że kolejne wydawnictwo również nie ukaże się zbyt szybko. Wokalistą zespołu jest Igor Walaszek, który również współtworzy Bass Astral & Igo.

“Są rzeczy, których nie dowiesz się z książek. Są rzeczy, których nie dowiesz się znikąd. Jedynie śniąc możesz je znaleźć.


Po kilku niesamowicie inspirujących trasach zapadamy w sen. Ale kto by sypiał z byle kim? Chodźcie zapaść z nami! Zagramy dla Was utwory z ostatniej płyty „Prognozy” oraz garść starszych piosenek.


Zapraszamy Was na ostatnią w tym roku trasę koncertową zespołu Clock Machine przed przerwą. To będzie muzyczne wydarzenie roku!”

Co, gdzie, kiedy?

CLOCK MACHINE / SEN:

1 marca 2020 / Warszawa / Progresja
6 marca 2020 / Poznań / Tama
8 marca 2020 / Gdańsk / B90
15 marca 2020 / Kraków / Klub Studio
19 marca 2020 / Wrocław / A2
20 marca 2020 / Łódź / Scenografia / 520

Bilety można nabyć tutaj: goingapp.pl/polecamy/clock-machine

Zdjęcie z nagłówka: Jan Oborski