Newsroom

#55 Muzyczna Ściąga: The Weeknd, Linia Nocna, MARINA, Julia Wieniawa & Kuba Karaś, Doda, IGO

Fot. Materiały Prasowe / VPR Management

Artyści wkroczyli w nowy rok pewnym krokiem, wydając swoje single, czy też pełne wydawnictwa. Czy to właśnie ich utwory będą nam towarzyszyły przez najbliższe miesiące? Odpalajcie i sprawdźcie, co Wam w duszy gra!

The Weeknd z nowym albumem

The Weeknd nie zwalnia tempa i prezentuje swój zupełnie nowy album “Dawn FM”. Jest to już piąty studyjny album muzyka. Na swoje wydawnictwo w ramach kolaboracji artysta zaprosił takie nazwiska, jak: Tyler, the Creator, Lil Wayne, Quincy Jones, Oneohtrix Point Never i Jim Carrey. Natomiast za produkcję są odpowiedzialni: Max Martin, Oscar Holter, Quincy Jones (Michaelem Jackson) oraz Oneohtrix Point Never.

Linia Nocna z Tik Tokowym hitem

Kiedy Linia Nocna wrzuciła na swojego Tik Toka fragment utworu “Ballada do płakania w aucie” w formie roboczej, użytkownicy wprost go pokochali. W związku ze sporym zainteresowaniem duet postanowił wydać utwór w wersji studyjnej. Zachęcamy do posłuchania tego chwytającego za serce singla… i nie zapomnijcie, by odpalić go w aucie!

MARINA z wersją deluxe albumu “Ancient Dreams In a Modern Land”

MARINA postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i jej najnowszy album “Ancient Dream in a Modern Land” został wydany w wersji rozszerzonej. Na wersji deluxe słuchacze znajdą aż 6 nowych utworów: “Happy Loner”, “Pink Convertible”, “Free Woman”, “Venus Fly Trap (demo version)” oraz “Ancient Dreams in a Modern Land (demo version)”.

Julia Wieniawa & Kuba Karaś w projekcie Kayax XX Reworks

Z okazji XX-lecia wytwórni Kayax powstał projekt “Kayax XX Rework”, w którym artyści dzielą się swoimi wersjami znanych utworów. Do grona tych artystów dołączyła Julia Wieniawa, która u boku Kuby Karasia zajęła się hitem “Nie mam dla Ciebie miłości” oryginalnie wydanym w 2014 roku przez Skubasa.

Powrót Dody z nowym singlem

To już oficjalne! Utwór “Fake Love” zwiastuje nadchodzący, czwarty album Dody. Na singiel artystka wybrała utwór, w którym otwarcie i szczerze opowiada o skrywanych w sobie emocjach. “Fake Love” to jedyna forma miłości, jaką do tej pory zaznała od partnerów. Szczegóły na temat zapowiadanego krążka są na ten moment nieznane.

Igor Walaszek debiutuje solo

IGO, czyli Igor Walaszek, znany z zespołu Clock Machine, następnie z duetu Bass Astral & Igo, a potem z projektu Męskie Granie, tym razem wkracza do branży w pojedynkę. “Helena” to utwór, który otwiera dla niego tę ścieżkę. Niebywale chwytający ze serce singiel opowiada o jego relacji z dopiero co narodzoną córeczką.