Newsroom

ANIA KARWAN WYSTĄPI W WARSZAWSKIM KLUBIE STODOŁA

Ania Karwan obecnie jest w trakcie promocji swojego debiutanckiego albumu, a już za kilka tygodni wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

W ramach promocji świeżo wydanego albumu Ania Karwan wyruszyła w wiosenną trasę koncertową. Na rozpisce jest wiele polskich miast, a wielki finał, czyli ostatni wiosenny koncert odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie, w klubie Stodoła.

Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu The Voice Of Poland z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta mianem wschodzącej sławy na polskiej scenie. Podczas przesłuchań w ciemno brawurowo wykonała utwór pt. „Purple Rain”, którego także nie zabraknie podczas koncertu.

Debiutancka płyta Ani ukazała się 15 lutego. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo był utwór pt. „Głupcy”, który w zaledwie 4 miesiące od premiery zyskał ponad 6 milionów odsłon na YouTube. Kilka miesięcy później pojawił się „Czarny Świt”. Album ukazał się pod okiem wytwórni 2trackrecords, którą założył Bogdan Kondracki wraz z Sławkiem Mroczkiem.

CO, GDZIE, KIEDY?

Już 11 kwietnia odbędzie się szczególny koncert wiosennej trasy, ponieważ będzie to wielki finał! Bilety są dostępne w sprzedaży w cenie 59 zł. Można je zakupić w Klubie Stodoła oraz za pośrednictwem stron internetowych: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Martyna Adamowska