Newsroom

#73 Muzyczna ściąga: Reneé Rapp, YUNGBLUD, Miley Cyrus, Louis Tomlinson, Selena Gomez

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Uwielbiana przez wszystkich freaków nowych wydawnictw muzycznych jesień nadchodzi, a wraz z nią mnóstwo świeżynek. Dzisiejsza Muzyczna Ściąga to powrót cyklu artykułów o nowinkach w branży, którym warto się przyjrzeć. Sprawdźcie, co się wydarzyło w minionym tygodniu i o czym będziemy mówić przez kolejne miesiące.

Czy Reneé Rapp zaserwowała najciekawszy debiut roku?

Gwiazda serialu HBO “Życie seksualne studentek” wydała swój pierwszy debiutancki album, który na ten moment cieszy się sporym zainteresowaniem. Wraz z premierą krążka artystka wypuściła teledysk do singla “Pretty Girls”, który został wyreżyserowany przez Care Delavigne. Debiutancki album Rapp nosi tytuł “Snow Angel” i posiada 12-naście intrygujących pozycji. Nie brakuje na nim zarówno uwielbianych przez słuchaczy ballad, jak i popowych hitów. Warto podkreślić, że debiut artystki został doceniony także przez MTV VMA, które podarowało jej dwie nominacje.

YUNGBLUD zabiera głos w sprawie przemocy seksualnej

YUNGBLUD wielkimi krokami zaprasza swoich słuchaczy do zupełnie nowej ery. Zajawką świeżego brzmienia był singiel “Lowlife”, natomiast fani otrzymali kolejną nowość, którą jest utwór “Hated”. Singiel jest jednym z najszczerszym w karierze muzyka, ponieważ otwiera on przed słuchaczami osobite historie, opowiadając m.in. o przemocy seksualnej, której osobiście doświadczył, czy kłótni z siostrą z powodu ujawnienia jej orientacji seksualnej publicznie. Czy Dom na swojej kolejnej płycie zamierza rozliczyć się z przeszłością? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Miley Cyrus szczerze o kontrowersji

Miley Cyrus przez ostatnie kilka lat została zaszufladkowana jako skandalistka. Powodem tego były wyzywające stroje, czy też bardzo odważne teksty piosenek, czy też teledyski do nich. Nadszedł moment, kiedy artystka zdecydowała się przedstawić swoją wersję wydarzeń, podsumowując tym samym ostatnią dekadę swojej działalności w branży. Miley tłumaczy:

I know I used to be crazy

I know I used to be fun

You say I used to be wild

I say I used to be young

Miley Cyrus – “I Used to Be Young”

Utwór “I Used to Be Young” uplasował się w streamingach jako komplementarny z wydawnictwem “Endless Summer Vacation”.

Louis Tomlinson wydaje singiel “Written All Over Your Face” oraz potwierdza koncerty w Polsce

Fani Louisa Tomlinsona zyskali nie jedną, a dwie pozytywne informacje. Muzyk aktualnie promuje swój najnowszy krążek “Faith In the Future”, co poskutkowało tym, że utwór “Written All Over Your Face” został oficjalnym singlem i tym samym doczekał się wizualizacji, którą jest zlepek wideo od fanów.

Co najważniejsze – kilkanaście dni temu w sieci zawrzało z uwagi na potencjalne zagrożenie odwołania dwóch koncertów Louisa Tomlinsona w Polsce z uwagi na ogłoszenie upadłości przez agencję, która miała je organizować. Na szczęście organizację przejęło Winiary Bookings i tym samym oba wydarzenia się odbędą, a stare bilety zachowują ważność. Koniecznie biegnijcie po wejściówki, bo koncerty mają miejsce już we wrześniu w Krakowie i w Łodzi.

Selena Gomez wypuszcza kandydata na hit wakacji

Selena Gomez od jakiegoś czasu zajawia, że nowa muzyka nadchodzi, ale z uwagi na to, że cały proce zajmuje sporo czasu, to postanowiła wyciągnąć “Single Soon” z szuflady i wypuścić go jeszcze w te wakacje. Artystka podkreśliła, że piosenka nie jest procesem twórczym tego, nad czym aktualnie pracuje. Tym bardziej warto docenić ten miły gest od Seleny i dać się ponieść utworowi “Single Soon”.