Newsroom

#7 Muzyczny Alarm: Lipiec 2018

Lipiec nie jest miesiącem wielu premier płytowych, ale przewijają się w nim zapowiedzi nowych wydawnictw od uwielbianego przez Europejczyków Years & Years, idoli nastolatek The Vamps oraz księżniczki rapu Iggy Azalea. Czy ten miesiąc będzie do nich należał? Przekonamy się już wkrótce.


Years & Years

Premiera albumu Palo Santo – 06.07.2018 r.

Brytyjskie trio ma nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ nie istnieje nic trudniejszego od wydania drugiego long playa, bo sukcesie debiutanckiego albumu. Panowie totalnie skradli serca całej Europy i nie tylko z takimi utworami jak Take Shelter oraz King, które znalazły się na dziewiczym krążku Communion. Zespół powraca z płytą Palo Santo, którą dotychczas promowały takie piosenki, jak If You’re Over Me, Sancitfy oraz utwór tytułowy. Nowe wydawnictwo będą mieli przyjemność usłyszeć polscy słuchacze już 7 lipca podczas festiwalu Open’er. Warto pojawić się podczas ich występu i całkiem premierowo przekonać się, czy nowy materiał ma potencjał na wysokie miejsce w notowaniach.


Kliknij tutaj i kup Palo Santo z legalnego źródła


The Vamps

Premiera albumu Night & Day (Day Edition) – 13.07.2018 r.

Idole nastolatek powracają z drugą odsłoną albumu Night & Day, tym razem prezentując edycję dzienną. Panowie również pochodzą z Wielkiej Brytanii, lecz totalnie odbiegają od tego, co muzycznie przedstawia Years & Years. Czwarty krążek The Vamps zapowiadają takie utwory jak Hair Too Long czy Too Good To Be True, w którym gościnnie występuje Machine Gun Kelly oraz Danny Avila. Swoją drogą ta druga piosenka naprawdę wpada w ucho, warto przesłuchać. Cokolwiek wydają Panowie, sądząc po zaprezentowanych już utworach, na pewno uda im się pozytywnie nas zaskoczyć!

 


Kliknij tutaj i kup Night & Day (Day Edition) z legalnego źródła


Iggy Azalea

Premiera albumu Surviving the Summer – prawdopodobnie 06.07.2018 r.

Wszystko wskazuje na to, że artystka skończyła już całkowicie prace nad swoim długo zapowiadanym minialbumem Surviving the Summer i usłyszymy go już w pełni całkiem za moment! Do tej pory wydawnictwo było promowane jednym utworem Savior. Artystce udało się podbić rynek muzyczny dzięki takim piosenkom jak Fancy z gościnnym udziałem Charlie XCX czy Work, jednak jej pozostałe utwory nie zyskały większego zainteresowania. Ta EPka to trochę takie być albo nie być, przekonajmy się jaką ścieżkę obrała tym razem Iggy próbując wrócić na szczyt.