Newsroom

3. ZLOT FANÓW EDA SHEERANA JUŻ ZA PASEM!

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się trzeci ogólnopolski zlot fanów Eda Sheerana – Dzień Sheerio. Już za niecały miesiąc odbędą się dwa warszawskie koncerty Brytyjczyka na Stadionie Narodowym – więc taki zlot będzie dla Was świetną okazją za zapoznania nowych osób, cieszenia się z nadchodzącego eventu i spędzenia dnia pełnego Eda. Na wydarzenie zaprasza grupa Project Sheeran Poland. 


Europejska trasa stadionowa Divide Tour dobiega powoli końca. Przed nami ostanie koncerty w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i..  w Polsce. Będzie to druga wizyta Sheerana w naszym kraju – poprzednio, był to koncert w ramach Multiply Tour w lutym 2015 roku na Torwarze, a więc na powrót Brytyjczyka dane jest nam czekać prawie 3,5 roku! Ale jeszcze zanim wyśpiewamy nasze gardła do granic możliwości zapraszamy Was serdecznie na oficjalny ogólnopolski zlot fanów – czyli wydarzenie organizowane rokrocznie w okolicach lipca w ramach upamiętnienia trzech koncertów Sheerana na Wembley Stadium w 2015. W tym roku zapraszamy wszystkich do Królestwa Wwa (ul. Mikołaja Reja 9, Warszawa). Wydarzenie startuje o godzinie 13 – część oficjalna potrwa do godziny 19. Na miejsce możecie przybywać już od 12:30, po limitowane pamiątkowe opaski wejścia!

Tak jak w roku poprzednim, zlot będzie przeplatany występami utalentowanych artystów, teleturniejami w stylu Sheerana oraz wieloma pobocznymi atrakcjami. Wystąpią dla Was: Jędrzej Skiba, Michał Krawczyk, Patryk Demkowski i Benjamin Lyth. Chłopaków możecie kojarzyć np. z występów programie The Voice Of Poland. Duże talenty, które zaśpiewają dla Was te mniej i bardziej znane utwory Eda. W części oficjalnej przewidziane jest również: mini-challenge, konkurs na memy, ścianka foto z gadżetami, kartonowa postać Eda i wiele innych atrakcji! Tak prezentuje się plan dnia:

ok. 13:00 / oficjalne rozpoczęcie
13:15 – 13:45 / 1. występ: Jędrzej Skiba
13:50 – 15:00 / Sheerionerzy
15:05 – 15:35 / 2. występ: Benjamin Lyth
15:40 – 16:45 / Kocham Cię, Sheeran!
16:50 – 17:20 / 3. występ: Michał Krawczyk
17:25 – 18:15 / czas wolny
18:20 – 18:50 / 4. występ: Patryk Demkowski
18:50 / podsumowanie i ogłoszenie wyników zabaw
ok. 19:00-19:10 – zakończenie; wspólna relokacja na ognisko
Ok. 19:30-20:00 rozpoczęcie ogniska na Plaży Miejskiej

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzedniego roku:

Po zakończeniu zlotu w Królestwie Wwa, wszystkich chętnych (powyżej lat 15) zapraszamy na druga część zlotu – ognisko na Plaży Miejskiej obok Stadionu Narodowego. Udamy się tam wszyscy razem tramwajem i zorganizowaną grupą. Będziemy dużo śpiewać i rozmawiać, piec pianki ale także odpoczywać po całym dniu zabawy. Całość zakończy się około godziny 24.

Na koniec przypominamy jeszcze, że jeśli wybieracie się na zlot i macie poniżej 18 lat to musicie mieć przy sobie zgodę rodzica którą znajdziecie tutaj: Zgoda dla małoletnich.  
Zapraszamy również do zapoznania się z mapką, która pomoże dotrzeć na Dzień Sheerio
oraz regulaminem imprezy.