Newsroom

#6 Muzyczna Ściąga: 17.11-24.11

W kolejnym wpisie w ramach cyklu Muzyczna Ściąga prezentujemy najgorętsze premiery ubiegłego tygodnia. Tym razem nowościami uraczyli nas: Igor Herbut, MaRina, Selena Gomez oraz Tokio Hotel!

Igor Herbut rozpoczyna swoją solową przygodę

Igor Herbut z zespołu LemON postanowił wyruszyć w solową podróż, czego owocem jest utwór “Jasny” zapowiadający jego samodzielny debiutancki album. Wrażliwość tego artysty, zastanawia mnie – czy jesteśmy na to gotowi? Posłuchajcie i przekonajcie się sami, jak bardzo emocjonalny jest ten utwór, który opowiada o miłości Igora do swojego syna Kaia.

Tokio Hotel opowiada o miłości

Zespół Tokio Hotel małymi kroczkami przygotowuje nas do wydania nowego albumu. Singlem zapowiadającym został utwór “Chateau” do którego Panowie zagrali przejmujący teledysk o miłości. Czym jest ona? Sprawdźcie, co uważają zaproszenie do tego klipu ludzie.

Selena Gomez ujawniła datę premiery nowego albumu!

Jakie się okazuje, powrót Seleny oraz nowe utwory wraz z teledyskami, to nie są obietnice rzucone na wiatr! Wokalistka powraca i to razem z nowym albumem. Krążek trafi w ręce słuchaczy już 10 stycznia nowego roku.

MaRina Łuczenko w duecie i… po polsku!

MaRina pomimo dwa late temu wydanego albumu “On My Way”, tak szybko jak go wydała, zniknęła z przemysłu muzycznego. Wpływ na to miała oczywiście jej ciąża i oddanie się macierzyństwu. Jak się jednak okazuje, wokalistka postanowiła wrócić na rynek i to w nietypowej odsłonie! MaRina bardzo rzadko śpiewa po polsku, a tym razem słyszymy ja właśnie w tym, ojczystym języku. Dodatkowo w utworze wspiera ją Kabe. “News” pozytywnie zaskakuje, dlatego mamy nadzieję, że to nie koniec muzycznych niespodzianek od MaRiny.

Zdjęcie z nagłówka: Fot. Estera Świętosławska.