Newsroom

#56 Muzyczna Ściąga: Natalia Przybysz, Avril Lavigne, Shawn Mendes, Alesso & Katy Perry

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Dzisiejsza Muzyczna Ściąga będzie krótka, ale za to bardzo obfita. To wszystko za sprawą kilku artystów i artystek, którzy wypuścili naprawdę dobre utwory. Przyznam szczerze, że nowy singiel Natalii Przybysz sprawił, że wyczekuję z niecierpliwością jej nadchodzącego albumu, natomiast świeżynka od Katy Parry zaciekawiła mnie na tyle, że jestem absolutnie zaintrygowana, w jakim kierunku dalej pójdzie. Nie muszę chyba podkreślać, że kolejna zapowiedź nowego albumu Avril Lavigne jest dla mnie fantastyczną wiadomością i całkowicie umiliła mi piątek. Absolutnym faworytem tej Muzycznej Ściągi jest jednak Shawn Mendes z utworem, który mocno chwyta za serce.

Natalia Przybysz zapowiada nową płytę

Utwór “Zew” to singiel zapowiadający nową płytę Natalii Przybysz “Zaczynam od miłości”, której premiera została zaplanowana na 4-go marca. Na albumie oprócz autorskich utworów, znajdą się także nigdy dotąd niezaśpiewane teksty Kory. Przedsprzedaż wydawnictwa już ruszyła, a wraz z nią wypuszczono płyty CD oraz winyle wraz z autografem artystki.

Powrót Katy Perry

Katy Perry połączyła siły z Alesso i wypuściła niebywale energiczny singiel “When I’m Gone”. Fani artystki uważają ten utwór za jej wielki powrót i wróżą tej kompozycji miano światowego hitu. Trzeba przyznać, ze rzeczywiście singiel wpada w ucho i pozostawia niedosyt. Czekamy na więcej nowości od Katy!

Księżniczka pop-punku z kolejnym singlem i datą premiery albumu

Powrót Avril Lavigne zdecydowanie nie był żartem. Artystka wypuściła kolejny już singiel promujący nadchodzące wydawnictwo oraz ujawniła szczegóły na jego temat. Do sieci trafił utwór “I Love It When You Hate Me” w duecie w blackbearem. Nowa płyta artystki, która jest także jej powrotem do korzeni, będzie nosić tytuł “Love Sux” i ukaże się 25 lutego. Na wydawnictwie znajdzie się 12 utworów, w tym 3 nich powstałe w kolaboracji z innymi artystami: wspomnianym blackbearem oraz Machine Gun Kelly i Markiem Hoppusem.

Wzruszający utwór prosto od Shawna Mendesa

O rozstaniu Shawna Mendesa i Camilli Cabelo było naprawdę głośno. Para wydała w swoich mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o rozejściu się. Nie musieliśmy jednak długo czekać, aż któraś osoba z byłego już związku przeleje swoje uczucia w muzykę. Pierwszy krok, w kierunku wylania swoich emocji publicznie, zrobił Shawn Mendes, który wręczył światu niebywale chwytający za serce utwór “It’ll Be Okay”. Jest jeden z najpiękniejszych singli o rozstaniu, jakie słyszałam. Zanim odpalicie – przygotujcie stos chusteczek.