Newsroom

#51 Muzyczna Ściąga: Adele, Dziarma, Mata, Ralph Kaminski, Stanislavv

Fot. Simon Emmett

Fot. Simon Emmett

Bez wątpliwości w branży muzycznej zawrzało, a to wszystko ze względu na powrót Adele. Czy udało jej się zrobić to w dobrym stylu? Oczywiście, że tak. Jej powrót jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Z mojej perspektywy nie tylko do Adele należał ten tydzień – swoją uwagę warto zwrócić także na Dziarmę, która po wielu latach w końcu zapowiedziała premierę swojej debiutanckiej płyty.

Wielki powrót Adele

Mamy to. Po szcześciu latach przerwy i ogromnej metamorfozie – głównie wizualnej – Adele powróciła z zupełnie nowym utworem “Easy On Me”. Singiel zabiera nas w pełen nostalgii świat artystki. Adele zadbała o to, by jej powrót był dopieszczony na 100% i tak właśnie też się stało. Zaczynając od utworu, a kończąc na obrazku w postaci czarno-białego klipu, wszystko wygląda i brzmi dokładnie tak, jak powinno.

Dziarma prezentuje singiel “Drzazga” i ogłasza datę premiery debiutanckiej płyty

Na płytę Dziarmy czekamy już od dawna. Cały ten głód ze względu na lata oczekiwań, został na moment nakarmiony, dzięki mini-albumowi “V”, który został wydany w cyfrze. Kilka dni temu Dziarma zaprezentowała w duecie z Hodakiem utwór “Drzazga”, z którym przyniosła swoim fanom dobrą nowinę. Jeszcze w tym roku, a dokładniej – 10 grudnia – ukaże się jej długo wyczekiwany debiutancki album. Co więcej, artystka postanowiła zrobić fanom niespodziankę i wydać go w dwupaku. Oprócz długogrającego krążka słuchacze otrzymają także wspomnianą wcześniej EP-kę na płycie CD. Lepiej być nie może, prawda?

Anja Rubik i Tomasz Kot w najnowszym teledysku Maty

Mata nie zwalnia tempa i wypuszcza klip do utworu “Szafir”, który promuje jego najnowszy krążek. Artysta zaskoczył swoich fanów gwiazdorską obsadą – w teledysku możemy ujrzeć Anję Rubik oraz Tomasza Kota. Czy to dobra wróżba na przyszłość? Jedno jest pewne – Mata w niebywale szybkim tempie rozwija swoje skrzydła. Tak trzymać!


Wesprzyj twórczość Maty i zamów album “Młody Matczak”

Ralph Kaminski zamyka erę albumu “Młodość”

Niebywale pięknym akcentem, a mianowicie odważnym teledyskiem do wzruszającego utworu “Tata”, Ralph Kaminski zamyka epokę albumu “Młodość” i jednocześnie otwiera promocję swojego świeżego krążka “KORA”.


Wesprzyj twórczość Ralpha i zamów album “Młodość”

Stanislavv z utworem “Pójdę Już”

Stansislavv skradł serca publiczności podczas swojego udziału w programie The Voice of Poland, gdzie trafił do drużyny Margaret. Artysta nie daje o sobie zapomnieć i właśnie wypuścił swój własny, solowy utwór “Pójdę Już”, który niebywale chwyta za serce. Muzyk nie ma problemu z przelewaniem swoich emocji i z dotarciem głębiej do słuchacza. Posłuchajcie sami i oddajcie się temu utworowi.