Newsroom

#39 Muzyczna Ściąga: 11-18.04

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Niedziela to idealny moment na muzyczne podsumowanie minionego tygodnia. Tym razem tak pięknie się złożyło, że niemal z każdą premierą danego utworu, pokryła się zapowiedź nadchodzącego albumu. Może o niektórych z nich już wiedzieliście, ale jeśli nie to zapewne mamy dla Was dziś niezwykle miłą niespodziankę. Czytajcie, słuchajcie i wyczekujcie majowych premier!

Arek Kłusowski coraz bliżej premiery albumu “Lumpeks”

Już w maju ukaże się drugi długogrający krążek Arka Kłusowskiego zatytułowany “Lumpeks”. Zanim jednak to nastąpi, artysta postanowił zaprezentować fanom utwór “Idealny Syn”, który jest przedsmakiem tego, co nadchodzi dużymi krokami.

Bebe Rexha chwyta serce wzruszającym utworem

Najnowszy utwór Bebe Rexha “Sabotage” został przepełniony emocjami, które trafiają prosto w serce słuchacza. Tym niezwykle wrażliwym akcentem wokalistka zapowiada premierę swojego nowego albumu “Better Mistakes”, który trafi w ręce słuchaczy już w przyszłym miesiącu.

MARINA powraca w starym stylu

Po wydanym w 2019 roku albumie “Love + Fear” MARINA ogłasza swój powrót z albumem “Ancient Dreams In A Modern Land”, który został zapowiedziany utworem “Purge The Poison”. To, co bardzo nas cieszy to fakt, że MARINA wraz z premierą tego singla pokazała słuchaczom, że wraca do korzeni! Jej najnowszy utwór bardzo przypomina dwa pierwsze albumy artystki, koniecznie posłuchajcie!

Years & Years po raz pierwszy w solowej odsłonie

Miesiąc temu trio Years & Years ogłosiło, że postanowili się rozejść, a cały projekt przechodzi w ręce wokalisty – Olly’ego Alexandra – który będzie kontynuował go jako solowy artysta. Ogłosił on, że muzyka nad którą pracował przez ostatnie miesiące wkrótce się ukaże i rzeczywiście słowa dotrzymał. Utwór “Starstruck” to pierwszy singiel prezentujący Years & Years w solowej odsłonie. Data płyty Olly’ego nie została jeszcze podana, ale zgadujemy, że jej zapowiedź nastąpi już wkrótce!