Newsroom

#30 Muzyczna Ściąga: 05.12-12.12

Kiedy rok 2020 powoli już się zamyka i wydaje nam się, że zbliżamy się do podsumowań, a nie do kolejnych nowości muzycznych to nadchodzi taki moment, kiedy Taylor Swift postanawia wydać drugi w tym roku album długogrający. Jest to zdecydowanie największe zaskoczenie minionego tygodnia, ale nie jedyne. Sprawdźcie, co jeszcze przyniósł ten tydzień!

Siostry Aly & AJ zapowiadają nowy album

W 2017 roku po niemal 10-letniej przerwie siostry postanowiły wrócić do przemysłu muzycznego z bagażem przepełnionym nową muzyką. Od tego momentu rodzeństwo wydało już dwa albumy: “Ten Years” oraz “Sanctuary”. Ich ostatnio wydawnictwo ujrzało światło dzienne zaledwie w 2019 roku, a Aly & AJ zapowiedziały wraz z publikacją nowego utworu “Slow Dancing”, że przygotowują do premiery kolejnego krążka. Cieszymy się, że ich powrót do muzyki był całkowicie na poważnie i że juz wkrótce w nasze głośniki trafi kolejne muzyczne dziecko od utalentowanych sióstr.

Tokio Hotel ogłaszają światową trasę i nową płytę

Niemiecka grupa Tokio Hotel ogłosiła światową trasę oraz zapowiedziała, że wkrótce otrzymamy nową płytę. Podczas koncertów pod szyldem “Beyond The World Tour 2021” Panowie odwiedzą także Polskę, a dokładnie – Katowice. Zapowiedzią ich nowego wydawnictwa jest świeżo opublikowany angielsko-niemiecki utwór “Berlin” w duecie z “VVAVES”. Nachodzący album zostanie następcą płyty “Dream Machine” wydanej w 2017 roku, ale pomimo 3-letniej przerwy Panowie cały czas pozostawali aktywnie w sferze zawodowej. Niedawno także świętowali 15-lecie kultowego utworu “Durch Den Monsun” poprzez nagranie go na nowo w odświeżonej wersji oraz wydali singiel na płycie analogowej. Kliknij tutaj i kup to wyjątkowe wydanie ze sprawdzonego źródła.

Taylor Swift wydała drugi w tym roku nowy album!

Pandemia zdecydowanie jest owocnym okresem dla Taylor Swift. Artystka wydała właśnie swój drugi w tym roku album zatytułowany “Evermore”, natomiast jest to już 9. album w jej karierze! Taylor nieustannie udowadnia, że posiada w sobie nieskończone pokłady kreatywności i nie zamierza ich przed nikim chować. To, co wyjątkowe w twórczości Taylor, to nieustanne utrzymywanie wysokiego poziomu, bez względu na częstotliwość wydawanej muzyki. Jest to artystka przez duże “A” i w tym przypadku nie mamy żadnych wątpliwości. Na naszych oczach dzieje się historia prawdziwej legendy, o której świat nigdy nie zapomni. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z poprzednio wydanym albumem “folklore” to warto nadrobić, a następnie gładko przejść do najnowszego “Evermore”.

Muzyczny dokument Ariany Grande

Na popularny serwis VOD wkrótce trafi nowy muzyczny dokument od Ariany Grande. Artystka zabierze nas w nim na swoją trasę koncertową, a także pokaże swoje życie za kulisami. Film trafi w ręce fanów juz 21 grudnia. Czyż nie jest to idealny prezent przed choinkę?

Troye Sivan prezentuje swój utwór “Easy” w nowej wersji

Troye Sivan postanowił odświeżyć nieco swój singiel “Easy” i zaprosił do nowej wersji Kacey Musgraves oraz Marka Ronsona. Wcześniej utwór ten artysta wykonywał w pojedynkę – ale jednak, w grupie siła! Pierwotną wersję tego singla znajdziecie na nowym mini-albumie artysty, zatytułowanym “In A Dream“.


Zrób sobie prezent na święta! Zamów nasze muzyczne gadżety prosto pod choinkę.