Newsroom

#19 Muzyczna Ściąga: 17.05-24.05

Wiosna unosi się w powietrzu i coraz bardziej sprawia, że budzimy się do życia. Sezon ten jest idealny na wydanie nowej muzyki, która ma szansę rozhulać się w rozgłośniach radiowych i stać się hitem nadchodzącego lata. W nowej Muzycznej Ściądze zebraliśmy dla Was nowości od: Lady Gagi, Ariany Grande, Machine Gun Kelly, Harry Styles oraz Jonas Brothers. Czytajcie i słuchajcie!

Lady Gaga i Ariana Grande połączyły siły

Dwie bezwględnie ogromnie znaczące artystki popkultury połączyły siły, czego dzieckiem został utwór “Rain On Me” do którego ukazał się także teledysk. Singiel ten jest kolejną zapowiedzią nowego albumu Lady Gagi “Chromatica”, którego premiera została zaplanowana już na 29 maja.

Machine Gun Kelly prezentuje “Bloody Valentine”

Wszystko wskazuje na to, że Machine Gun Kelly bardzo dobrze czuje się w punkowym klimacie. Artysta zaprezentował utwór “Bloody Valentine”, w którym ponownie zabiera nas w nostalgiczny 2000 rok, kiedy to właśnie na listach przebojów królowała tego typu muzyka. Niebywałą niespodzianką jest udział samej Megan Fox w powstałym teledysku do tego singla.

Harry Styles odpowiada na zakaz dotykania się

Panująca aktualnie pandemia koronawirusa wprowadziła ograniczenia odnośnie dotykania się z drugim człowiekiem, w co wlicza się nawet uścisk dłoni na przywitanie. Harry Styles odpowiadając na tę sytuację wybrał “Watermelon Sugar” na kolejnego singla promującego album “Fine Line”, a następnie nagrał teledysk, który sprawia, że ciężko się powstrzymać od uśmiechu. Takiej energii właśnie tam trzeba w aktualnej sytuacji.

Jonas Brothers w teledysku na odległość

Bez wątpienia pandemia koronawirusa obudziła w artystach wenę twórczą o której nie mieli pojęcia. Idąc tym tropem trio Jonas Brothers wspólnie z Karolem G nagrali teledysk na odległość do utworu “X”. Ogląda się go naprawdę przyjemnie! Wszystko wskazuje na to, że wiele można zrobić pomimo ogromnych ograniczeń.