Newsroom

Moje Ulubione Płyty: Clödie

Clödie to zespół pochodzący z Polski, który największą sympatię zyskał u fanów zagranicznych. Ich cover “Zombie” posiada aktualnie ponad 20 mln wyświetleń, a autorski singiel “Go!” przekroczył milion. Wszystko wskazuje na to, że nadeszła pora na podbicie serc słuchaczy z rodzimego kraju. W ramach przełamania lodów zespół wypuścił singiel “Gniew” w ojczystym języku. W ramach naszego cyklu “Moje Ulubione Płyty” wokalistka zespołu Clödie opowiedziała nam o swoich muzycznych inspiracjach – czytajcie!

Iron Maiden – The number off the beast

Jest to album na którym znalazł się utwór o tym samym tytule. To właśnie od niego zaczęła się moja przygoda z muzyką rockową i heavy metalową, miałam wtedy 15 lat.

Motley Crue – Girls girls girls

Ten album przypomina mi czasy, kiedy wyjechałam do Krakowa na studia i poznałam ludzi, którzy słuchali takiej samej muzyki. Był to czas mojej życiowej metamorfozy i wtedy z glanów wskoczyłam w szpilki.

Aerosmith – Aerosmith

 To album na którym ukazał się jeden z moich ulubionych utworów “Dream on” – z tym utworem próbowałam swoich sił w pierwszym programie talent show.

Whitesnake – Whitesnake

Na tym albumie znalazło się najwięcej moich ulubionych utworów tego zespołu, a przede wszystkim cudowna ballada – Is this Love przy której poznałam moją największą miłość.

Lee Aaron – Bodyrock

Przy niej uczyłam się śpiewać w czterech ścianach i odkryłam swoją charakterystyczną chrypkę w głosie.


Posłuchaj najnowszego singla zespołu Clödie – “Gniew”