Newsroom

#14 Muzyczny Alarm: Luty 2019

Nowy rok, jak do tej pory za bardzo nas nie rozpieścił, ale głęboko wierzymy, że najlepsze jeszcze przed nami. Patrząc na kolejny miesiąc, luty będzie dla nas naprawdę przyjemny muzycznie. Spójrzcie, na jakie premiery najbardziej czeka nasza redakcja.


Nina Nesbitt 

Premiera albumu “The Sun Will Come Up, The Seasons Will Change” – 01.02.2019 r

Po 6 latach od wydania debiutanckiego albumu wreszcie mamy szansę przytulić nowy, pełnowymiarowy album od Niny Nesbitt. Co prawda po drodze pojawiło się kilka EP-ek takich jak genialne “Modern Love” czy “Life in Colours” inspirowane historiami miłosnymi fanów. Przyznajcie jednak, że nie ma to, jak prawdziwy, długogrający album. Trochę dane nam było na niego czekać, ale jesteśmy pewni, że w tym przypadku to, co wyczekane, będzie tego warte. Nina to jedna z najbardziej niedocenianych artystek obecnych czasów. Posiada przepiękną, czarującą i niezwykle hipnotyzującą barwę głosu. Serdecznie polecamy Wam zapoznanie się z jej dotychczasową twórczością oraz nowym, nadchodzącym dziełem!

Otsochodzi 

Premiera albumu “Miłość” – 01.02.2019 r

Ten młody polski talent w zasadzie pojawił się nagle, niespodziewanie i tak samo szybko zaskarbił sobie spore grono fanów i pierwsze wielkie sukcesy na koncie. Otsochodzi, znany też jako Młody Janek już jutro zaprezentuje swój drugi długogrający album. Po pozytywnym odzewie, jaki zebrał “Nowy Kolor” oraz wszelkie single z tej płyty, sukces nowej raczej pozostaje bez wątpienia pewny. Do tej pory promują go m.in. “Euforia”, “Nigdy już nie będzie jak kiedyś” czy “Dla Mnie”. Otso, mimo młodego wieku ma już wiele sukcesów na koncie, których niejeden nowy raper mógłby mu pozazdrościć. Jak burza idzie w swojej karierze muzycznej i dzięki wyjątkowej pewności siebie, charyzmie, a także ciekawej i wyróżniającej się barwie głosu, przewidujemy i życzymy mu samych sukcesów!


Kliknij tutaj i kup album “Miłość” z legalnego źródła


Bednarek

Premiera albumu “MTV Unplugged” – 01.02.2019 r

Kamil Bednarek zaskoczył tym projektem zapewne wiele swoich fanów. Przede wszystkim warto podkreślić, że to wydawnictwo jest swojego rodzaju kontrastem do tego, z czym kojarzy nam się artysta. Wulkan energii został zamieniony w studnię wrażliwości i czuć to, chociażby po zaprezentowanych utworze „Spragniony”, w którym gościnnie występuje Igor Herbut z zespołu LemON. Wspomniany muzyk to nie jedyna niespodzianka na tym krążku. Przy albumie Kamil współpracował także z Karoliną Artymowicz oraz Kubą Badachem. Tak utalentowani artyści w jednym miejscu utwierdzają w przekonaniu, że jest to płyta, której warto posłuchać. I to koniecznie w dniu premiery.


Kliknij tutaj i kup album “MTV Unplugged” z legalnego źródła


Avril Lavigne 

Premiera albumu “Head Above Water” – 15.02.2019 r

O premierze tego albumu wspominaliśmy już kilkakrotnie, czy to na naszym Facebooku, czy to na stronie wlkm.pl. Aż ciężko uwierzyć, że od jej premiery dzieli nas już tylko kilkanaście dni. Artystka powraca po długiej przerwie muzycznej z piątym studyjnym krążkiem. Na albumie na pewno będzie dane nam usłyszeć utwory, które opowiadają o jej walce z boreliozą. Dotychczasowe zapowiedzi wydawnictwa to utwory „Head Above Water” oraz „Tell Me It’s Over”. Plotki głoszą, że kolejny singiel „Dumb Blonde” ukaże się już jutro. Czekamy niecierpliwie zarówno na piosenkę, jak i na całe wydawnictwo. To będzie głośny powrót!

 


Kliknij tutaj i kup album “Head Above Water” z legalnego źródła


Badflower 

Premiera albumu “Ok, I’m Sick” – 22.02.2019 r

O tym zespole w Europie wie tak naprawdę garstka osób. Nasza redakcja poznała go, dzięki zespołowi The Veronicas, przed którym swego czasu występowali jako support. Panowie mają na swoim koncie całkiem sporo koncertów w Stanach Zjednoczonych, a kilka dni temu ogłosili kilka występów w Europie. Jest to bardzo odważny ruch, zwłaszcza że premiera albumu wciąż przed nami. Jedno jest pewne, ich management robi to naprawdę dobrze! Krążek można już zamówić w przedsprzedaży nawet w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce. Nie będziemy pisać nic szczególnego o ich muzyce, bo o tym już mówiliśmy. To naprawdę dobry zespół, któremu warto dać szansę. A to jaka jest ich muzyka oceńcie sami.


Kliknij tutaj i kup album “Ok, I’m Sick” z legalnego źródła