Newsroom

Wojen nie będzie…a Daria Zawiałow wyrusza w trasę!

„Metropolis… wojen nie będzie” tak brzmi tytuł nadchodzącej trasy koncertowej Darii Zawiałow. A będzie to szczególne wydarzenie, ponieważ to pewnego rodzaju pożegnanie przed roczną przerwą od koncertowania. Nie możecie przegapić takiego wydarzenia – bo taka okazja się szybko nie powtórzy!

Daria Zawiałow jest jedną z najbardziej uznanych polskich wokalistek, a pracowała na to kilka ostatnich lat. Wydała trzy albumy studyjne, a każdy z nich osiągał niemałe sukcesy. W międzyczasie brała udział w wielu innych muzycznych projektach, a nawet dwukrotnie była częścią orkiestry Męskiego Grania – co moim zdaniem doskonale pokazuje skalę jej sukcesu. Po tak intensywnym czasie postanowiła nieco zwolnić i zrobić sobie roczną przerwę od grania koncertów – zatem to ostatni dzwonek, by usłyszeć “Wojny i Noce” na żywo!

Jak sama nazwa trasy wskazuje, koncerty w głównej mierze składać się będą z repertuaru z ostatniej płyty, lecz nie zabranie piosenek z dwóch poprzednich płyt, czyli z „A Kysz!” i „Helsinki”. Daria zapowiada również, że wspólnym mianownikiem przekrojowo ujętej setlisty będą nowe aranżacje, będących nową odsłoną dobrze znanym nam utworów.

Podczas trasy wystąpi między innymi w Toruniu w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Bilety na koncert dostępne są w sprzedaży internetowej, lecz zostało już ich niewiele! Nie może Was zabraknąć na tych występach – pamiętajcie, że następne dopiero po dłuższej przerwie!