Newsroom

The Best Of – Kasia Kowalska!

Fot. Materiały prasowe

Już w niedzielę 2 kwietnia na scenie warszawskiego klubu Stodoła wystąpi Kasia Kowalska. Wokalistka zaśpiewa największe hity ze swojego artystycznego dorobku. Ten koncert to idealna okazja żeby powspominać utwory sprzed lat, ale także pobawić się przy najnowszych singlach.  

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek. Swoją karierę rozpoczęła jeszcze w latach 90 i do tej pory nie zwalnia tępa! Właśnie wyruszyła w kolejną trasę koncertową Kasia Kowalska The Best Of podczas której każdy z jej fanów znajdzie coś dla siebie. Na scenie nie zabraknie takich przebojów jak „Prowadź mnie”, „To co dobre”, „Spowiedź”, „Antidotum” czy „Oto ja”, ale usłyszymy także hity z najnowszej płyty artystki takie jak „Aya” i „Alannah”.

Kasia to sceniczny, rockowy wulkan energii. Jej występy to zawsze wielkie muzyczne przeżycie. Muszę przyznać, że ostatnio na koncercie tej artystki byłam dobrych kilka lat temu dlatego tym bardziej nie mogę się doczekać momentu, w którym po raz kolejny zobaczę ją na scenie. W końcu kto z nas by nie chciał po latach wykrzyczeć pod sceną, że „Wszyscy tak pragniemy szczęścia” czy wyśpiewać wers „Zrzucę ciężar twych kłamstw, powtarzanych co dnia”.

Koncert zapowiada się naprawdę fantastycznie dlatego już teraz zapraszam Was na niego. Mam nadzieję, że widzimy się pod sceną!

Co? Gdzie? Kiedy?

The Best Of – Kasia Kowalska

Warszawa, klub Stodoła

02.04.2023

Bilety do nabycia w kasie klubu oraz na stronie internetowej:

https://ticketclub.pl/koncerty/kasia-kowalska-the-best-of-klub-stodola-warszawa-2130/?fbclid=IwAR0edcGJXjQZNVMQbXnkd4HrjU7fifd9VjGjjkcXeUq7191DiEF3vXB49Hs