Newsroom

Suka zaprasza na EROTIK ERA TOUR

Fot. Materiały Prasowe

Mery Spolsky nie zwalnia tempa i wyrusza w kolejną trasę koncertową! EROTIK ERA TOUR to trasa zapowiadająca nową erę w karierze artystki, a także jej nadchodzącą płytę. Pierwszy koncert odbędzie się już 14 listopada w Katowicach.

Kto zna Mery ten dobrze wie, że piosenkarka zawsze potrafi zaskoczyć, na scenie jest wybuchającym wulkanem energii, a jej charyzma sprawia, że każda osoba stojąca pod sceną od razu zakochuje się w muzyce i osobowości wokalistki.

Co tym razem przygotowała dla nas kreatywna artystka? EROTIK ERA TOUR to przede wszystkim taniec, przekraczanie własnych granic i wyzbywanie się ograniczeń. Mery jak zawsze chce przekazać nam coś więcej. Porusza tematy seksualności, wstydu, ciałopozytywności i  oczekiwań wobec kobiet. Ta trasa to kobiecy manifest podobnie jak dotychczasowe single wokalistki z nadchodzącej płyty. W trakcie koncertu piosenkarka pokaże nam to co boli ją w obecnym świecie, ale też postara się dać siłę i nadzieję. To wszystko zobaczymy już 14 listopada na scenie katowickiego klubu P23. Widzimy się pod sceną?

Co?  Gdzie? Kiedy?

EROTIK ERA TOUR, Mery Spolsky

P23, Katowice

14.11.2023

Bilety: