Newsroom

Startuje cykl koncertów na Stadionie Syrenka

Lato powoli dobiega końca, ale zanim całkowicie zakończy się sezon plenerowych koncertów, zaplanowano serię muzycznych wydarzeń! Na warszawskim Stadionie Syrenka niebawem rozpocznie się cykl koncertów, podczas których zagra wiele uznanych zespołów. Seria eventów wystartuje 25 września, a jako pierwszy wystąpi zespół Happysad. To dopiero pierwszy z ogłoszonych koncertów, a już niebawem pojawią się kolejne!

Cykl koncertów Muzyczna Syrenka jest pewnego rodzaju przedłużeniem letniego sezonu koncertowego. Być może to już ostatnia szansa, by w tym roku udać się na koncert plenerowy! Zatem nie zastanawiajcie się zbyt długo! Warto zaznaczyć, że jest to projekt dwóch największych warszawskich organizatorów koncertów, którzy zarządzają takimi klubami jak Hybrydy, Palladium, Proxima oraz Stodoła. Seria eventów będzie obfitować w występy wielu szanowanych artystów polskiej sceny. Do tej pory ujawniono jeden zespół, który zasila line-up, jednak wkrótce należy spodziewać się kolejnych ogłoszeń.

Tymczasem ogłoszono, że już 25 września na Stadionie Syrenki zagra grupa Happysad, której działalność muzyczna sięga 2001 roku. Od lat są istotną częścią polskiej sceny. W tej chwili w swojej dyskografii posiadają osiem albumów studyjnych, z czego ostatni z nich pt. “Rekordowo Letnie Lato” ukazał się jesienią ubiegłego roku. Podczas warszawskiego koncertu zespół zagra utwory pochodzące z różnych okresów twórczości – zarówno te najnowsze, jak i kilkuletnie największe przeboje.

Warto zaznaczyć, że przedsięwzięcia będą organizowane w sposób maksymalnie bezpieczny. Zaplanowano szereg środków bezpieczeństwa, zgodnych z bieżącymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z założeniami w wydarzeniach liczba osób jest ograniczona. Kontrola biletów będzie odbywać się bezdotykowo, a uczestnicy zostaną poproszeni o dezynfekcję dłoni przed wejściem na obszar stadionu. Dodatkowo każdy uczestnik zostanie poproszony o złożenie pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Zapewniona zostanie także możliwość zachowania dystansu społecznego.

Bilety na pierwszy z zaplanowanych koncertów są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem stron internetowych: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.palladium.pl, www.hybrydy.pl oraz www.klubproxima.com.pl.