Newsroom

Spring Break 2018: TOP5 – młode talenty, które musisz zobaczyć

Spring Break to festiwal muzyczny, na którym można usłyszeć najpopularniejszych wykonawców pochodzących z Polski i nie tylko, o czym pisaliśmy tutaj, ale przede wszystkim jest to wydarzenie skupiające się na odkrywaniu młodych talentów. Tej edycji lista nazwisk, które warto zobaczyć jest naprawdę długa. Poznajcie nasze ciężko wyselekcjonowane TOP 5 spośród ponad stu znakomitych muzyków.

Adam Naas

24-letni francuz, o niezwykle oryginalnej barwie głosu, z wrażliwością, która urzeknie każdego. Jego utwór Fading Away totalnie zaskakuje i liczę na to, że występ artysty wbije mnie w podłogę.

Gdzie i kiedy wystąpi:

Meskalina, 19.04 godz. 19:30

Nihils

Austriacki zespół, który z każdym kolejnym swoim utworem podbija zagraniczne listy przebojów – dotarli nawet do USA! To zdecydowanie najwyższa pora na to, by pokazać się polskiej publiczności i również zdobyć ich sympatię.

Gdzie i kiedy wystąpią:

 Scena na Piętrze, 20.04 godz. 20:00

The Magnettes

Czy również zgadzacie się ze stwierdzeniem, że Szwecja potrafi zaserwować najlepszą muzykę? Zespół The Magnettes przybywa do nas właśnie z tego muzycznego kraju. Ich ostatni singiel Young And Wild bardzo szybko wpada w ucho i… doskonale uzależnia.

Gdzie i kiedy występują:

Blue Note, 19.04 godz. 23:45

Tigress

Tigress wypełnia lukę w gatunku dobrej, rockowej muzyki i śmiem twierdzić, ze ten zespół przyciągnięcie publiczność, która dotychczas nawet nie pomyślała, że pojawi się na tego typu muzycznym wydarzeniu. Fani takich zespołów jak Tonight Alive, Halestorm czy Against The Current powinni zebrać się licznie, uważam, że dla tego koncertu warto.

Gdzie i kiedy występują:

Meskalina, 21.04 godz. 20:30

Henry And The Waiter

Wokalista pochodzący od naszych sąsiadów również zagościł w line-upie festiwalu. Wydany w grudniu utwór Safe Coast pozostawia duży niedosyt i na usta same cisną się słowa, Henrik, gdzie Ty się ukrywałeś?

Gdzie i kiedy występuje:

Scena na Piętrze, 20.04 godz. 20:00

Bilety na Spring Break 2018 można wciąż nabywać tutaj.