Newsroom

Sadza 2.0 – Brodka kontynuuje swoją trasę koncertową

Fot. Materiały prasowe

Już na wiosnę Monika Brodka rusza w kontynuację swojej zeszłorocznej trasy koncertowej. Sadza 2.0 to 14 koncertów w Polsce jak i za granicą. My wybierzemy się na warszawski koncert 28 kwietnia w klubie Palladium, na który już dziś również Was serdecznie zapraszamy.

Sadza 2.0 promuje nieco mroczny album wokalistki o zbliżonym tytule – Sadza. Krążek odniósł ogromny sukces i został doceniony przez słuchaczy. Nie ma, więc nic dziwnego w tym, że Brodka postanowiła jeszcze bardziej wykorzystać jego potencjał i kontynuować bardzo udaną trasę koncertową. Przyznam szczerze, że mi też ta płyta bardzo przypadła do gustu i uważam, że jest jedną z najlepszych płyt 2022 roku. Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje utwór „Monika”, który usłyszany na jednym z zeszłorocznych koncertów Brodki zrobił na mnie ogromne wrażenie. Krążek zasługuje na uwagę również ze względu na to, że jest pierwszym od wielu lat albumem Brodki wydanym w całości po polsku, a całość materiału pomimo tego, że jest dość krótka zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Koncerty wokalistki, szczególnie te klubowe mają niesamowity klimat. Brodka jest zwierzęciem scenicznym i widać, że świetnie się czuje występując przed publicznością. Charakterystyczna dla wokalistki choreografia z pejczem czy gra na perkusji to oczywiście nie jedyne części show, którymi zaskoczyć nas może Monika. Jestem przekonana, że warszawski koncert w Palladium będzie pełen niespodzianek, a artystka zaprezentuje występ na najwyższym poziomie.

Co? Gdzie? Kiedy?

Sadza 2.0 – Brodka

Warszawa, Klub Palladium

28.04.2023

Bilety do nabycia na stronie internetowej: www.eventim.pl/goodtaste