Newsroom

„O.Sadza” czyli liryczno – orkiestrowa trasa Brodki na deskach warszawskiego teatru Roma

We wtorek 28 maja sadza osadzi się na scenie teatru muzycznego Roma, a wszystko za sprawą Brodki i jej najnowszej trasy koncertowej „O.Sadza”. Wokalistka zabierze nas w podróż po zaskakujących dźwiękach i zaprezentuje się z zupełnie innej strony niż dotychczas.

Sceniczny debiut artystki miał miejsce już 20 lat temu. W 2004 roku wokalista wydała swój pierwszy krążek o przewrotnym tytule „album”. Przełom w jej karierze nastąpił jednak  w 2010 roku za sprawą płyty „Granada”, która pokochała cała Polska. W 2022 przyszedł czas na liryczną, mocno alternatywną „Sądzę”, którą promuje jej nowa trasa koncertowa.  

O.Sadza to zamknięcie dotychczasowej ery. Nowe instrumentalne aranżacje w wykonaniu orkiestry zostaną połączone z multimedialnym  elektronicznym  show, które do tej pory mogliśmy oglądać w wykonaniu Brodki, a to wszystko w przepięknej sali muzycznego teatru Roma. Nie od dziś wiadomo, że wokalistka lubi zaskakiwać, a jej koncerty to zawsze bardziej muzyczne performences niż tylko standardowe występy.

Czym zaskoczy nas tym razem? Przekonajcie się wybierając się na ten niezwykły koncert!

Co? Gdzie? Kiedy?

“O.Sadza”, Brodka

Teatr Roma, Warszawa

28.05.2024

Bilety do nabycia na Eventim.pl