Newsroom

Najlepsze świąteczne piosenki

W końcu nastał ten magiczny czas, kiedy we wszystkich rozgłośniach radiowych oraz miejscach publicznych towarzyszyć będą nam świąteczne utwory. Postanowiliśmy stworzyć dla Was zestawienie pięciu najlepszych według nas utworów na ten cudowny czas. Czy macie swoje ulubione piosenki, których słuchacie każdego roku w tym okresie?

Margaret – Smak Radości

Współpraca Margaret z firmą Coca-Cola przyniosła fandomowi Tonias ten wyjątkowy utwór, który powstał w ramach akcji #PosmakujRadosc. Piosenka została odtworzona na oficjalnym kanale YouTube aż 14 milionów razy. Taka liczba to zdecydowanie wynik dużego sukcesu.

Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You

Święta nie mogą odbyć się bez największego klasyka jakim jest niezastąpiony utwór All I Want For Christmas Is You. Niektórzy uważają, że jest on wyznacznikiem tego magicznego czasu i że to właśnie w nim kryje się cała magia Bożego Narodzenia.

Wham! – Last Christmas

Kolejnym klasykiem jest utwór Last Christmas w wykonaniu nieżyjącego już Georga Michaela. Często rozgłośnie radiowe zaczynają go grać zbyt wcześnie, ale tylko po to, by wprowadzić słuchaczy w nadchodzący świąteczny nastrój.

Justin Bieber – Mistletoe

Łamacz nastoletnich serc – Justin Bieber – kilka lat temu wypuścił utwór Mistletoe, który ma szansę zostać wpisać się na listę najlepszych świątecznych utwór na dobre. Zważając na to, jak wiele osób uwielbia tego wokalistę, jesteśmy pewni, że zbyt prędko ta piosenka nie zejdzie z  playlist, co nas cieszy, bo jest naprawdę przyjemna dla ucha.

NATASHA BEDINGFIELD – SHAKE UP CHRISTMAS

Czy wybaczycie nam umieszczenie w tym zestawieniu aż dwóch Pań, które nagrały świąteczny utwór na rzecz kampanii zorganizowanej przez firmę Coca-Cola? Podobno ten popularny napój przypomina magię świąt, nie śmiemy twierdzić inaczej… W końcu aż dwie kobiety współpracujące z nimi totalnie nas urzekły w swoich świątecznych utworach.

Czekamy na Wasze komentarze, podzielcie się swoimi ulubionymi świątecznymi utworami.


PS. Obserwujcie naszego Facebooka, ponieważ św. Mikołaj przyszedł do nas dość wcześnie z workiem prezentów… i jesteśmy zmuszeni je rozdać. Duże świąteczne rozdanie już ruszyło  – kliknij tutaj.