Newsroom

Mery Spolsky zagra w warszawskiej Stodole!

Ostatni czas dla polskiej artystki o pseudonimie Mery Spolsky jest bardzo intensywny! Premiera nowego singla, nowej płyty, zapowiedź trasy, niezliczone wywiady… Ale w końcu jak to sama mówi: drugą płytę wydaje się tylko raz w życiu!

Niecałe dwa tygodnie temu premierę miał drugi album Mery Spolsky – artystki z gatunku elektropopu, alternatywy, zahaczająca momentami o inspiracje techno. Wszystkie teksty pisze sama po polsku ponieważ jest “spolsky”. Drugi album zatytuowany został jako Dekalog Spolsky i jest to zbiór dziesięciu piosenek (plus intro i bonus Ups!), które odpowiadają osobistemu zbiorowi zasad moralnych. Płytę wyprodukował No Echoes, z którym artystka współpracuje od powstania remiksu jej singla z pierwszej płyty – Miło było Pana poznać w wersji akustycznej.

źródło: https://www.instagram.com/meryspolsky/

Pierwszym singlem promującym drugi album był wydany w czerwcu FAK. Piosenka ta jest w klimatach elektro-techno, z bardzo mądrym przekazem bo przecież… nie mówi się drugiej osobie źle, nie wolno tak! Natomiast drugim lead singlem promującym Dekalog Spolsky została Bigotka – czyli kąśliwy utwór o zemście. Jego premiera miała miejsce równocześnie z albumem czyli 27 października. Skuście się na smakowitą Bigotkę i posłuchajcie!

Naturalnym elementem premiery i rozpowszechniania nowego materiału jest trasa koncertowa! Startuje ona w listopadzie i pierwsza część obejmie większe polskie miasta, w tym oczywiście Warszawę! Artystka zagra w Stodole już 4 grudnia. Będzie to zakończenie tegorocznej koncertowej części promocyjnej Dekalogu – warszawski występ obędzie po raz pierwszy w tak dużym klubie jakim jest Stodoła!

źródło: Mery Spolsky (Facebook)

Bilety dostępne tutaj a więcej informacji – w wydarzeniu na Facebooku. Zapraszamy serdecznie by skosztować objawienia popu spolsky i odkryć tą perełkę na polskiej scenie jaką jest właśnie Marysia!