Newsroom

Kasia Kowalska akustycznie w Stodole!

Początek grudnia niesie nam dobre wieści dla fanów klasycznych, dobrze znanych melodii. Już 5 grudnia 2021 w Klubie Stodoła wystąpi Kasia Kowalska, jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Na koncercie nie zabranie dobrze znanych Wam klasyków takich jak Spowiedź, Pieprz i Sól czy Antidotum, ale spodziewajcie się również porządnej podróży w czasie przez wszystkie albumy. Na spokojnie, powoli, nostalgicznie, akustycznie.

Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Kasia Kowalska ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards „Dla najlepszego polskiego artysty”, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się platyną lub złotem. W 2018 roku Kasia Kowalska wydała nowy album, “Aya”. Otrzymała za niego złotą płytę oraz dwie nominacje do Fryderyków. W 2019 roku ukazał się kolejny, koncertowy, album ze słynnego na całym świecie cyklu „MTV Unplugged”. Piosenką promującą to wydawnictwo jest duet ze Stanisławem Soyką „Tolerancja”. Na koncercie nie zabraknie więc nieśmiertelnych klasyków, ale i tych mniej znanych, dla wytrawnych i spragnionych wrażeń.

Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Oto ja”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre”, a także najnowszych: „Aya” czy “Alannah”. Dwa lata temu, Kasia miała okazję świętować swoje 25-lecie kariery – wtedy również na deskach warszawskiej Stodoły. Miałam okazję pojawić się na tym koncercie i wspominam go bardzo miło. Dobra energia i urozmaicone aranżacje na długo zapadły mi w pamięć. Wokalistka wraz ze swoim zespołem proponuje koncert pełen emocji, niezwykłej energii i wielu przebojów – koniecznie przyjdźcie, to jest bardzo dobry plan na grudniowy, niedzielny wieczór!

Bilety na miejsca siedzące w trzech kategoriach cenowych dostępne są w sprzedaży TUTAJ! Do zobaczenia w Stodole!