Newsroom

KARAŚ/ROGUCKI i „Atlas Iskier” w Klubie Stodoła!

Materiały prasowe

Projekt KARAŚ/ROGUCKI powraca wraz z „Atlasem Iskier”. Już 22 marca 2024 roku na deskach Klubu Stodoła usłyszymy najnowszy, pełno grający materiał muzyków. Doświadczcie na własne uszy i bądźcie tam razem z nami!

Fot. Materiały prasowe

KARAŚ/ROGUCKI zainicjowali swój wyjątkowy tryptyk w 2018 roku. Wtedy odświeżyli kolektywną pamięć słuchaczy swoją interpretacją utworu „1996” zespołu T.Love. Teraz domykają muzyczną opowieść o miłości w coverze „Zaopiekuj się mną” grupy Rezerwat, zapowiadając tym samym ostatni album pod szyldem projektu. Wydawnictwo „Atlas Iskier” ukaże się w 2024 roku i doczekało się już zapowiedzi w postaci pełnowymiarowej, autorskiej piosenki  „Houston” z gościnnym udziałem Ofelii.

W albumie „Atlas Iskier” miłość już nie leczy, nie ratuje – tym razem artyści mówią o tym uczuciu jak o ucieczce przed samotnością, opowiadają o nim w kontekście desperacji czy próbą zapełnienia pustki.

KARAŚ/ROGUCKI nie mówią wprost, że to koniec, ale nastrój pożegnania jest wyczuwalny. Wątki rozstania, podsumowania czy zamknięcia ważnej muzycznej historii przy nadchodzącym projekcie będą kluczowe. Możemy spodziewać się też nut mrocznych i niewygodnych, na które ukierunkowują nas emocje wokół wspomnianego coveru promującego płytę.

Jak mówią artyści:

Tym razem przyciągnęła nas magia tekstu, bo „Zaopiekuj Się Mną” łódzkiej grupy Rezerwat idealnie wpisuje się w nasz manifest artystyczny tworzenia piosenek o miłości. Poza tym, to jest utwór, który od roku gramy już na koncertach i reakcje fanów nie pozostawiają złudzeń. Ten kawałek zasługuje na nową wersję oraz na to, by pokazać go wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji go usłyszeć. 

Sama miałam okazję doświadczyć magii tego utworu na żywo, to też oczekiwania względem płyty „Atlas Iskier” sięgają gwiazd. Wierzę, że spotkanie w Klubie Stodoła da wszystkim zgromadzonym solidną dawkę katharsis i pozwoli pocieszyć się ucieczką na Planetę B. Do zobaczenia pod sceną!


KARAŚ/ROGUCKI

22 marca 2024, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:

www.ticketclub.pl