Newsroom

#78 Muzyczna Ściąga: Yungblud, Luna, Justin Timberlake, Fletcher

Fot. Materiały Prasowe / Sebastian Faena

Fot. Fot. Materiały Prasowe / Sebastian Faena

Końcówka stycznia udowadnia, że to będzie naprawdę ciekawy rok pod względem premier muzycznych. W najbliższych miesiącach czeka nas Konkurs Piosenki Eurowizji, a polska preselekcja zapowiada się naprawdę intrygująco. W marcu ukaże się nowy album Fletcher, a jej śladami kroczy także Yungblud. Wisienką na torcie jest powrót Justina Timberlaka nie tylko z nowym utworem, ale również z zapowiedzią trasy koncertowej.

Yungblud prezentuje nowy singiel

Pomimo tego, że Yungblud wciąż oficjalnie nie zapowiedział nowego wydawnictwa, to wciąż skutecznie zaprasza fanów do nowej ery swojej twórczości. Po takich utworach jak “hated”, czy “happier” przyszła pora na kolejny singiel, a tym razem jest to “when we die” w kolaboracji z Lil Yachty. Już tego lata Yungbluda będzie można spotkać w Europie, a zapowiedzą serii koncertów, jest m.in. występ na festiwalu Rock for People w Czechach.

Luna prezentuje swoją propozycję na Konkurs Piosenki Eurowizji

W tym roku chętnych na reprezentację Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji nie brakuje. Tuż obok takich artystów, jak Justyna Steczkowska, czy Iza Zabielska stanęła Luna ze swoją anglojęzyczną propozycją, którą jest utwór “The Tower”. Swoją kandydaturę do chęci reprezentowania naszego kraju artyści mogą zgłaszać do 2. lutego. Po tym terminie komisja wybierze swojego faworyta, który już w maju będzie walczył o wygraną w Szwecji.

Justin Timberlake powraca z singlem i trasą koncertową

Na ten powrót czekało wielu, w tym także nasza redakcja, tym bardziej cieszy nas, że Justin przymierza się do wydania długo wyczekiwanego albumu, który zapowiada singlem “Selfish”. Całe szczęście utwór ten nie jest wyłącznie obietnicą bez pokrycia, bo muzyk na wiosnę, a nawet i na lato ogłosił trasę koncertową po USA. Wszystko wskazuje na to, że jesień może on spędzić w Europie. W międzyczasie na kolejne ogłoszenia od artysty polecamy “Selfish”, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania.

Fletcher ujawniła datę premiery nowego albumu

Mamy to! Po wielu zapowiedziach i skutecznym podgrzewaniu atmosfery Fletcher zaprezentowała nowy singiel “Lead Me On” i ujawniła datę premiery nowego krążka. Album zatytułowany “In Search Of The Antidote” ukaże się 22 marca. W jednym z wywiadów Renée Rapp wyznała, że dziewczyny planują wspólny duet. Czy jest on częścią tego albumu? Przekonamy się niebawem.