Newsroom

Już jesienią Happysad wystąpi w klubie Stodoła!

Zespół Happysad dokładnie po roku powraca do klubu Stodoła, by ponownie spotkać się w Warszawie ze swoimi słuchaczami. W 2017 roku grupa wydała krążek “Ciało Obce”, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Czy najbliższe spotkanie będzie okazją do tego, by posłuchać nowego materiału? A może zespół zabierze nas w nostalgiczną podróż i zaprezentuje utwory, które najbardziej kojarzymy z ich dorobku? Żeby się przekonać, co Panowie zaplanowali, trzeba po prostu pojawić się na tym koncercie. Bilety już w sprzedaży!

Ponad miesiąc temu Happysad zaprezentowało swój zupełnie nowy utwór “Cały”, który jak się okazuje jest zapowiedzią ósmego albumu grupy. Wszystko więc wskazuje na to, że nowy krążek może okazać się lada dzień! A koncert w klubie Stodoła to wyjątkowa okazja do premierowego odsłuchu nowego materiału.

Jeśli chcecie dać ponieść się emocjom i spędzić jeden z jesiennych wieczorów przy muzyce Happysadu to warto juz dziś zapisać tę datę w kalendarzu i czym prędzej kupić bilet! Coś nam podpowiada, że szykuje się kolejny sold out. Zapowiedź nowego materiału grupy jest kolejnym pretekstem do tego, by pojawić się 17 października w klubie Stodoła.

Co, gdzie, kiedy?

17 października

klub Stodoła (Warszawa)

BILETY

I pula – 59 PLN (stojące)

II pula – 69 PLN (stojące)

Balkony  – 89 PLN (siedzące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl www.ticketclub.pl