Newsroom

#9 Muzyczny Alarm: Wrzesień 2018

Pomimo że promienie słoneczne nastrajają jeszcze w letni klimat, to jesień jest naprawdę blisko. Muzycy jednak pamiętają o chandrze, która wraz z nowym sezonem często doskwiera i przygotowali sporą dawką nowych brzmień. We wrześniu otrzymamy nowe wydawnictwa muzyczne m.in. od Michała Szpaka, Good Charlotte, Marty Bijan, Marceliny oraz Kodaline.

MICHAŁ SZPAK

Premiera albumu Dreamer – 07.09.2018

Z Michałem Szpakiem było tak, że wszyscy zdawali sobie sprawę z jego talentu, lecz nie do końca współgrało im to z jego wyglądem, więc przez długi czas był niedoceniony. Za sprawą sukcesu, jaki odniósł w Konkursie Piosenki Eurowizji, wszelkie uprzedzenia trafiły do kosza i  jest teraz cenionym artystą nie tylko w rodzinnym kraju, ale również za jego granicą. Muzyk powraca z drugim długogrającym krążkiem Dreamer, na którym tym razem usłyszymy wszystkie utwory w wersji anglojęzycznej. Jako zapowiedź tego, co znajdziemy na albumie Michał, zaprezentował fanom dotychczas takie utwory jak Don’t Poison Your Heart oraz King Of The Season.


Kliknij tutaj i kup album “Dreamer” z legalnego źródła


GOOD CHARLOTTE

Premiera albumu Generation RX – 14.09.2018

Amerykańskie freaky powracają z siódmym studyjnym krążkiem Generation RX. Jak można się spodziewać, Panowie po raz kolejny wypełnią lukę dobrze zrobionej muzyki z gatunku rock-punk. Jako przedsmak tego, co nas czeka, zespół udostępnił teledyski do utworów Shadowboxer oraz Actual Pain. Fani zespołu nie powinni być zawiedzeni, ponieważ po prezentacji singli zapowiadających album można stwierdzić, że grupa mocno trzyma się tej samej muzycznej stylistki.

 

 


Kliknij tutaj i kup album Generation RX z legalnego źródła


MARTA BIJAN

Premiera albumu Melancholia – 21.09.2018

Na ten album było nam dane długo czekać. Finalistka programu X Factor – Marta Bijan – już we wrześniu zaprezentuje swój debiutancki krążek Melancholia. W 2015 roku artystka wypuściła klip do utworu Poza Mną, który ujawnił współprace z Sony Music Polska, a jednocześnie dał nadzieję na długogrający album. Jednak po wydaniu wspomnianego utworu, jedyne co się ukazywało to kolejne single Mówiłeś, Śpiąca Królewna aż do najświeższego Lotu na Marsa, który jednoznacznie potwierdził, że debiutancka płyta Marty naprawdę się ukaże. Album ten to zbiór piosenek, które wszyscy już bardzo dobrze znamy, ale również pojawią się na nim nowe smaczki i to właśnie na nie czekamy!


Kliknij tutaj i kup album Melancholia z legalnego źródła


MARCELINA

Premiera albumu Koniec Wakacji – 28.09.2018

Kolorowa, pełna optymizmu, roztańczona Marcelina powraca z nową płytą. Artystka pomimo spokojnej muzyki, którą zazwyczaj prezentowała, tym razem obrała inną ścieżkę. Powraca do nas z pełnym energii singlem Tańcz, okładka nowej płyty jest utrzymana w różowych kolorach, a sama wokalistka wydaje się być w równie dobrym miejscu w życiu. Pomimo że tytuł albumu nie brzmi wesoło, ponieważ jest to Koniec Wakacji, mamy wrażenie, że cała jego zawartość nie będzie nas smuciła, a wręcz namaluje uśmiech na naszych twarzach i porwie nas do tańca.


Kliknij tutaj i kup album Koniec Wakacji z legalnego źródła


KODALINE

Premiera albumu Politics Of Living – 28.09.2018

Kodaline, ach Kodaline! Czekamy na Was z utęsknieniem! Trochę ten Wasz styl uległ małej ewolucji z nowym materiałem, ale czaruje głosem wokalisty tak samo mocno, jak przy All I Want. I czekamy! Cierpliwie czekamy! Rozpaliliście w nas zainteresowanie ogromne tym nieco futurystycznym Follow Your Fire, które znacznie odbiega od Waszych poprzednich dzieł, ale jednak z drugiej strony – nadal dało się wyczuć w nim coś… znajomego. Do tego Shed A Tear, Worth It czy ostatnie Head Held High dodatkowo pobudza zmysły słuchaczy. Jak na razie – radzicie sobie Panowie bardzo dobrze w nowym, odświeżonym brzmieniu i płyta zapowiada się całkiem pomysłowo! Tylko jedna prośba… nie przekładajcie po raz kolejny daty premiery – Politics Of Living potrzebne od zaraz!


Kliknij tutaj i kup album Politics Of Living z legalnego źródła