Newsroom

#6 Muzyczny Alarm: Czerwiec 2018

Czerwiec to miesiąc, w którym jesteśmy już jedną nogą w wakacjach. Artyści wydający swoją nową muzykę, mogą być pewni, że jeśli zostanie ona pozytywnie przyjęta, to będzie gościć w głośnikach słuchaczy przez całe lato. Czy którakolwiek z nadchodzących płyt skrywa w sobie wakacyjny hit? Przekonamy się już za moment.

Christina Aguilera

Premiera albumu Liberation – 15.06.2018 r.

Wszyscy artyści mogą mieć pewność, że premiery ich płyt nie odbiją się aż tak dużym echem, jak wydawnictwo Liberation, które jest zapowiedzią wielkiego powrotu diwy. Na ten moment wszyscy czekaliśmy od co najmniej pięciu lat. Bez wątpienia będzie to album, który zawładnie rynkiem muzycznym, a dowodem na to jest przemyślana koncepcja, co udowodniły trzy zaprezentowane utwory: Fall In LineAccelerate oraz Twice.

 

 


Kliknij tutaj i kup Liberation z legalnego źródła


Seconds of Summer

Premiera albumu Youngblood – 22.06.2018 r.

W tym miesiącu wracają do nas również królowie australijskiego pop-rocka z albumem Youngblood. Przesłuchując singiel Want You Back promujący wydawnictwo, można dostrzec mocny flirt z muzyką elektroniczną. W tym momencie można zacząć się zastanawiać, czy Panowie poszli z tą płytą w totalnie innym kierunku, czy po prostu jest to taki rodzynek oraz eksperyment muzyczny, którym chcieli się podzielić? Jedno jest pewne, grupa posiada w Australii i nie tylko, sporą rzeszę fanów, co pozbawia ich zmartwień na temat braku zainteresowania tym albumem, bo jakikolwiek on nie będzie, na pewno sprzeda się jak ciepłe bułeczki.


Kliknij tutaj i kup Youngblood z legalnego źródła


Pan!c At The Disco

Premiera albumu Pray For The Wicked – 22.06.2018 r.

Na tę płytę długo czekać nie musieliśmy, bo dopiero co w 2016 roku Panowie zaprezentowali wydawnictwo Death of a Bachelor, a już dziś dają nam kolejny muzyczny powód do rozmowy, tym razem na temat ich szóstego już długogrającego albumu Pray For The Wicked. Fani zespołu mogą odetchnąć spokojnie, ponieważ amerykańska grupa trzyma się od lat tej samej ścieżki, tym samym każdy ich kolejny album jest miłym dla ucha zaskoczeniem. Promujący utwór High Hopes został zaprezentowany zaledwie tydzień temu, a liczba odtworzeń sięgnęła 3 mln, poza tym fani nie stronią od miłych komentarzy.

 


Kup album Pray For The Wicked z legalnego źródła


Ewelina Lisowska

Premiera albumu 4 – 22.06.2018 r.

Ta dziewczyna nie wybiera się na wakacje od muzyki! Od kilku lat regularnie wydaje albumy, a już za moment otrzymamy jej czwarty długogrający krążek zatytułowany 4. Całkiem niedawno w sieci pojawił się klip do tego skocznego, satyrycznego utworu T-Shirt, który jest przedsmakiem tego, co nas czeka. Artystka podkreśla, że chce grać radiową muzykę i w tym kierunku zmierza. Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się płyta z utworami, które na pewno staną się hitami tego lata.