Newsroom

#38 Muzyczna Ściąga: 03-10.04

Fot. Materiały Prasowe / Sony Music Poland

Fot. Materiały Prasowe / Sony Music Poland

Wiosna to sezon, który kojarzy nam się z nową muzyką, a także zaczynającymi się koncertami w plenerze. W tym roku jest inaczej – pod względem muzycznym wyczekujemy wiele, natomiast wszelkie festiwale, czy też solowe występy, odeszły na drugi plan. Wyciśnijmy więc z tego to, co najlepsze – wspierajmy artystów, słuchając ich muzyki online poprzez legalne źródła oraz kupując ich albumy w postaci fizycznej. Dziś mamy dla Was garść nowości, w tym zapowiedzi niezwykle interesujących wydawnictw!

Nowy singiel od Leoniden promujący ich nowy album

Niemiecka grupa muzyczna Leoniden zaprezentowała swój nowy utwór “Blue Hour”, który jest zapowiedzią ich nadchodzącego albumu “Complex Happenings Reduced To A Simple Design”, którego premiera została zaplanowana na 20 sierpnia bieżącego roku. Wraz z nową muzyką zespół wyruszy w trasę koncertową, która na ten moment ma się odbyć jesienią w największych miastach naszych niemieckich sąsiadów.

Czy nadchodzi hit od Alice Merton na miarę “No Roots”?

Ciężko przestać przyglądać się karierze muzycznej Alice Merton, która po niezwykle ciepło przyjętym utworze “No Roots” wzbudza w nas spore zainteresowanie. Najnowszą propozycją od artystki jest niezwykle dobrze wpadający w ucho singiel “Vertigo”.

The Vamps z nowym teledyskiem

Zespół The Vamps zaprezentował nowy teledysk do swojego najnowszego singla “Would You”, który pochodzi z albumu “Cherry Blossom” wydanego tuż pod koniec 2020 roku.


Wesprzyj The Vamps i kup ich najnowszy album

Daria Zawiałow prezentuje duet z Dawidem Podsiadło i zapowiada nową płytę

Daria Zawiałow postawiła na powrót z przytupem. Zaskoczyła swoich słuchaczy nie tylko długo zapowiadanym duetem z uwielbianym Dawidem Podsiadło, ale także ogłosiła premierę swojego najnowszego krążka “Wojny i Noce”, którego premiera została zaplanowana już na 11 czerwca. Zanim jednak album trafi w nasze ręce, posłuchajcie koniecznie singla “Za krótki sen”, który wprowadza nas w klimat nadchodzącego wydawnictwa.

Twenty One Pilots powrócili

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na ten powrót wielu z Was czekało. Globalnie doceniony duet, kryjący się pod nazwą Twenty One Pilots, właśnie powrócił z zupełnie nowym kawałkiem “Shy Away”. Oczywiście idąc dalej, wraz z wypuszczeniem singla pojawiła się zapowiedź ich nadchodzącego wydawnictwa “Scaled And Icy”, które trafi w ręce słuchaczy już 21 maja. Takie powroty lubimy, prawda?


Wesprzyj Twenty One Pilots i zamów nadchodzący album w przedsprzedaży