Newsroom

Spotkanie z zespołem LemON w poznańskim empiku

Zespół LemON powraca z trzecim studyjnym krążkiem Tu. Sami panowie określają to wydawnictwo jako niedoskonałe. Sporo w nim brudu oraz dobrego rock’n’rolla. Wokalista jak zwykle porywa w utworach swoją wrażliwością oraz zadziornym wokalem. Ten krążek zostanie okrzyknięty fenomenem 2017 roku i to już całkiem niedługo.

Po przesłuchaniu albumu Tu do głowy przychodzi milion pytań na które chciałoby się usłyszeć odpowiedź. Można by powiedzieć: Nic prostszego! W najbliższy piątek 31 marca zespół LemON spotka się z fanami w poznańskim empiku na Placu Wolności. Będzie to idealna okazja na pogawędkę o nowej płycie, posłuchanie kilku kawałków na żywo, przybicie piątki oraz otrzymania autografu na swojej własnej oryginalnej kopii.

Są takie spotkania, których nie można przegapić, bo mogą one się już nigdy nie powtórzyć. Oto właśnie jedno z nich. Igor Herbut to zdecydowanie artysta przez duże “A”, bardzo muzykalny człowiek, który żyje tym co robi i to słychać w każdym dźwięku na albumie Tu.

“Doceniłem wartość brudu – przyznaje Igor Herbut. – Zrozumiałem, że kiedy zespół gra na setkę, nie jest ważne, czy coś zabrzmiało perfekcyjnie albo czy jest w stu procentach czysto, ważniejsze są emocje, energia i granie razem.”

Krążek Tu promują utwory Tu, Tak Nie Nie oraz Akapit, każdy z nich można legalnie odsłuchać na oficjalnym kanale zespołu LemON (kliknij tutaj). Pełny album znajduje się w najlepszych sklepach muzycznych oraz serwisach streamingowych.

Co, gdzie, kiedy?

31 marca, godz. 16:00
empik Plac Wolności, Poznań, ul. Ratajczaka 44

Link do oficjalnego wydarzenia: www.facebook.com/events/282301162181044/