Newsroom

#15 Muzyczna Ściąga: 05.04-12.04

Pomimo trwającej obecnie światowej kwarantanny, artyści nie zwalniają tempa w wydawaniu muzyki, a co więcej, chętnie wypuszczają nowe utwory! Dla niektórych z nich jest to także dobry czas na to, by we własnym domowym zaciszu tworzyć muzykę. Wielu artystów podjęło także decyzje o wypuszczeniu nowych kawałków dla fanów, w celu umilenia tego czasu. Sprawdźcie, co ukazało się w tym tygodniu!

Selena Gomez wydała rozszerzoną wersję albumu “Rare”

Selena postanowiła zaskoczyć swoich fanów wydając album “Rare” w rozszerzonej o cztery nowe utwory wersji: “Boyfriend”, “She”, “Souvenir” oraz “Feel Me”. Co ciekawe, składając zamówienia na ten album przez oficjalny sklep artystki, $1 zysku z każdego zakupu zostanie przekazany na walkę z koronawirusem. Szlachetny gest!

Charli XCX zapowiedziała premierę nowego albumu

Charli XCX nie traci czasu będąc na kwarantannie – artystka zaprezentowała swój zupełnie nowy utwór “Forever”, a także ogłosiła, że ten czas jest dla nie bardzo twórczy, dlatego już 15 maja otrzymamy od niej nowy krążek zatytułowany “how i’m feeling now”.

Hayley Williams prezentuje utwór “My Friend” z solowego albumu

Do premiery debiutanckiego solowego albumu Hayley Williams – wokalistki zespołu Paramore – został już niecały miesiąc. Artystka jednak nie zwalnia tempa i regularnie odsłania kolejne utwory. Tym razem doczekaliśmy się premiery “My Friend”.

“Między Nami” to kolejna zapowiedź nowego albumu Bovskiej

Bovska już 24 kwietnia zaprezentuje swój nowy album “Sorrento”, jednak zanim to się stanie artystka stopniowo prezentuje utwory pochodzące z tego wydanictwa. Tym razem jest to utwór “Między Nami” z klipem, który powstał w warunkach kwarantanny.

Saszan nie boi się eskperymentów

Miła niespodziankę otrzymali także fani Saszan. Wokalistka opublikowała swój nowy utwór “Fala”, który jak sama podkreśla jest jej muzycznym eksperymentem. Nad tą piosenką współpracowała z Patrykiem Kumórem oraz Dominiciem Buczkowskim-Wojtaszekiem.