Newsroom

Poczuj się Lekko i przyjdź na Festiwal

Festiwal w klimatycznym otoczeniu wszechobecnej natury, jednocześnie z line-upem przepełnionym uznanymi artystami? Żaden problem! Wybierz się na Lekko Festiwal, podczas którego czas płynie wolniej, a ciszę przerywają dźwięki relaksującej muzyki przeplatające się tanecznymi brzmieniami.

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja Lekko Festiwalu, który cieszył się dużym zainteresowaniem – na tyle, by zorganizować kolejną edycję. Wydarzenie, tak jak rok temu, odbędzie się w Markach koło Warszawy, na terenie starej cegielni, gdzie mieści się wyjątkowo klimatyczna Cicha 23 Event Place. 8 i 9 lipca – zapisujcie tę datę i wpadajcie na festiwal! To prawdopodobnie jeden z najciekawszych przystanków festiwalowej mapy Polski, a wyróżnia go niepowtarzalna atmosfera, urokliwa przestrzeń i wysublimowane brzmienia.

Poczujecie się lekko – dala od zgiełku miasta, w urokliwym otoczeniu natury, otoczeni piękną muzyką. Poniżej prezentujemy pierwsze ogłoszenia organizatorów. Sprawdźcie, kto wystąpi i wyczekujcie kolejnych ogłoszeń.

Wystąpią uznani twórcy polskiej sceny alternatywnej, a wśród nich m.in. The Dumplings, Bitamina, Brodka, Artur Rojek – tych nazwisk na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Tegoroczny line-up będzie obfitował również w zdobywających uznanie publiczności artystów – Jucho, Zalia, Luna. A to dopiero pierwsze ogłoszenia!

Czas powoli planować festiwalowe przystanki na nadchodzące wakacje. My również zapełniamy swoje kalendarze – i planujemy pojawić się na Lekko Festiwalu. Wybierzcie się i Wy!

Bilety oraz karnety są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem stron www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl.