Newsroom

Natalia Przybysz zagra w Stodole!

Już w ten piątek usłyszymy nowy album Natalii Przybysz! Będzie to drugi studyjny krążek artystki, zatytułowany Jak Malować Ogień. Kim jest Natalia i dlaczego warto wybrać się na warszawski koncert? Czytajcie!

Jak Malować Ogień to najnowsze, nadchodzące już w ten piątek, wydawnictwo Natalii Przybysz. Będzie to już szósty album artystki, która rozpoczęła swoją przygodę ze sceną już dobre kilkanaście lat temu. Poza twórczością solową, najbardziej znanym epizodem z jej wcześniejszego życia artystycznego jest duet Sistars, gdzie tworzyła wspólnie z siostrą Pauliną. Zespół działał w latach 2001-2006, wyprodukował dwa fantastycznie odebrane albumy (Siła Sióstr oraz A.E.I.O.U.) i zgarnął kilka prestiżowych nagród w tym m.in. Fryderyki i Superjedynkę. Na pewno znacie klasyk taki jak Sutra, ale czy słyszeliście odświeżoną wersję stworzoną wraz z chłopakami Bass Astral x Igo?

Po rozwiązaniu siostrzanego zespołu podjęła solową działalność artystyczną i tak – tworzy do dzisiaj. I to właśnie owocem tej twórczości będzie szósty już album pt. Jak Malować Ogień. Nowy album promuje piosenka Ciepły Wiatr. Lekki i rytmiczny utwór okraszony sporą ilością wyraźnych gitar, zapowiada nam wyraźny kierunek jakiego spodziewać możemy się po nadchodzącym albumie. Na pewno będzie dużo lubianych przez słuchaczy klimatów alternatywnych, z wyraźnymi gitarami i delikatnym głosem Natalii. Do tego zaczepne, przemyślane teksty – i jak to mówi w piosence Nazywam się niebo – czego chcieć więcej?

Trasa promująca najnowszy album rozpocznie się już za niespełna dwa tygodnie – 2 listopada w Radomiu, a zakończy 15 grudnia w Bielsko-Białej. Na drodze trasy znalazła się oczywiście Warszawa i będzie to przepiękny koncert w Stodole. Skuście się na to piękne, emocjonalne i dojrzałe show, by doświadczyć trochę tego jak malować ogień… Na pewno nie zabraknie największych klasyków z poprzednich płyt – Dzieci Malarzy, Światło Nocne czy Miód. Zapraszamy!

Bilety: tutaj
Wydarzenie:
tutaj