Newsroom

Mrozu z nowym materiałem w Stodole!

Wiosna zapowiada nam się kwiecisto i… złoto! Już 21 kwietnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi MROZU. Artysta rusza w trasę, podczas której będzie promował swój najnowszy materiał z nadchodzącej płyty! Oczywiście nie zabraknie starszych hitów, ale! w nowych, tanecznych aranżacjach – nie może Was zabraknąć!

„To co traci kolor, zamienimy w ZŁOTO” – śpiewa Mrozu w pierwszym, hitowym singlu zapowiadającym szósty album w jego karierze. Wszystko wskazuje na to, że artysta za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energetyczna dawka szaleństwa – zarówno na scenie, jak i pod nią, dbałość o muzyczne i wizualne szczegóły – właśnie tego możecie się spodziewać po nadchodzących koncertach Mroza. Całe szczęście, że po tylu latach udało mu się odpiąć z siebie łatkę “Milionów Monet” które kiedyś tak dzielnie rozpalały parkiety klubowe.

Złota Trasa zawita w kwietniu 2022 do 9 polskich miast. To właśnie wtedy będziecie mogli po raz pierwszy usłyszeć utwory z nowej płyty, która ukaże się na tuż przed rozpoczęciem trasy! To na tym krążku znajdą się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto”, czy luzacki, równie porywający na parkiet „Galacticos”. Na koncertach nie zabraknie oczywiście największych hitów Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, „Bo jak nie my to kto”, które będzie można usłyszeć w nowych, ożywionych aranżacjach. Nie może Was tam zabraknąć, rozkręcamy imprezę na deskach Stodoły!

Bilety zdobędziecie tutaj: https://ticketclub.pl/koncerty/mrozu-klub-stodola-warszawa-1772/