Newsroom

Dzień Sheerio nadchodzi!

Wspólnie z ekipą Project Sheeran Poland zapraszamy na II oficjalny zlot fanów Eda Sheerena. Tym razem jego słuchacze spotykają się w Warszawie już 22 lipca. Zapisz tę datę w swoim kalendarzu i przeżyj razem z innymi Dzień Sheerio.


Project Sheeran Poland to grupa polskich fanów, która powstała 13 grudnia 2015 roku w dniu ogłoszenia słynnej przerwy artysty od social mediów. Wyczerpany ponad 5-letnim koncertowaniem, promowaniem płyt i swojej osoby postanowił po zakończeniu Multiply Tour odejść na kilka miesięcy z wszelakich portali społecznościowych.

Stworzona grupa fanów organizuje różne akcje, które mają na celu wspieranie artysty oraz jego poczynań.

Zlot nazwałyśmy Dniem Sheerio i postanowiłyśmy, że będzie się on odbywał rokrocznie w wakacje (w okolicach 10-12 lipca na pamiątkę pierwszych koncertów na Wembley) za każdym razem w innym mieście. Rok temu był to Poznań, teraz – Warszawa. W tamtym roku kilkanaście osób zebrało się w parku i wspólnie integrowało. Teraz postanowiłyśmy nieco podnieść poprzeczkę – jako iż widzimy się w stolicy i mamy już więcej doświadczenia – udało nam się ogarnąć bardzo przyjemne miejsce nad Wisłą.

Spotkanie fanów brytyjskiego wokalisty odbędzie się już za 14 dni w klubokawiarni Grunt i Woda. Dzięki wsparciu wytwórni Warner Music Poland zniesiono wszelkie opłaty i tegoroczny zlot odbędzie się zupełnie za darmo. Organizatorzy zalecają, by jednak zabrać ze sobą drobną gotówkę, w celu kupienia napojów lub specjalnych gadżetów związanych z Edem.

Jakie atrakcje na Was czekają?

– występy utalentowanych Sheerios (takich jak Patryk Demkowski czy Michał Krawczyk)
– kącik z fanartami
– konkurs wiedzy o Edzie
– teleturniej oparty na Sheeranie inspirowany pewnym popularnym show
– gra terenowa
– magiczna skrzynka, do której będziecie mogli wrzucać prezenty i listy dla Eda
– wiele innych równoległych atrakcji


DIVIDE – MATEMATYCZNY POWRÓT RUDZIELCA Z SUFFOLK


Krótka informacja od organizatorów:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę 22 lipca do klubokawiarni Grunt i Woda na godzinę 13:00! Gwarantujemy świetne towarzystwo, mnóstwo zabawy i niezapomnianą integrację! Zapraszamy również na afterparty około godziny 19:00 na którym odbędzie się ognisko, śpiewanki i kilka innych atrakcji. Zaznaczamy, że wstęp na ognisko dozwolony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Zapraszamy do wysyłania nam zgłoszeń, które są nieobowiązkowe, ale bardzo nam pomogą w oszacowaniu ilu osób mamy się spodziewać (brak zgłoszenia nie równa się wykluczeniu z udziału w zlocie! wstęp wolny dla wszystkich)

Do zobaczenia!
Dominika, Karolina, Madzia, Alicja, Kasia – ekipa Project Sheeran Poland

Dołącz do wydarzenia na facebooku!

Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki objęło patronat nad tym wydarzeniem.