Newsroom

Daria Zawiałow zabiera w podróż do Helsinek

Daria Zawiałow niebawem wyruszy w trasę koncertową promującą album pt. „Helsinki”. Będzie to już druga część trasy – pierwsza odsłona odniosła spory sukces, zarazem zostawiając pewien niedosyt. Jeśli komuś wiosną nie udało się dotrzeć na koncert, teraz będzie kolejna okazja!

„Helsinki” to nie tylko stolica Finlandii, ale także tytuł drugiego albumu studyjnego Darii Zawiałow. Płyta cieszy się sporym uznaniem, co z resztą potwierdza wiele sukcesów. Single zajmują wysokie miejsca na listach przebojów, a także w ostatnich tygodniach album osiągnął status złotej płyty. Tego lata Daria wystąpiła na wielu festiwalowych scenach m.in. na Open’erze, Męskim Graniu czy Pol’and’Rock Festivalu, co jest także niemałym  wyróżnieniem!

Zespół zapewnia, że czeka nas wiele niespodzianek – tych muzycznych…i nie tylko. Okazuje się, że usłyszymy piosenki, które do tej pory nie były grane w wersjach live, ale także nowości. Czekają nas również specjalnie przygotowane wizualizacje świetlne. To wszystko już podczas jesiennych koncertów. Na rozpisce mają tylko dziewięć Polskich miast, w tym także Gdańsk!

Już 12 grudnia Daria Zawiałow zabierze gdańską publiczność w muzyczną podróż do „Helsinek”. Wszystko będzie się działo w klubie B90. Bilety są już sprzedaży online – w serwisie Going oraz bezpośrednio na stronie internetowej klubu.  Lepiej nie zwlekać z zakupem, bo zdaje się, że mogą szybko zniknąć – tak jak to zwykle bywało podczas wiosennej trasy.