Newsroom

The Dumplings zagrają w Gdańsku

The Dumplings wyruszają w trasę koncertową pod szyldem “Przykro Mi”. A nam wręcz przeciwnie – nie jest przykro ani trochę, bo wyczekujemy gdańskiego koncertu w Starym Maneżu. Chwilę potem trochę odetchną i wrócą z podwójną energią.

Justyna Święs i Kuba Karaś od sześciu lat współtworzą duet The Dumplings. Mają za sobą bardzo dobrze wykorzystany czas – pełen muzycznych niespodzianek. Przez te lata tworzyli bez przerwy, wydali trzy albumy studyjne, zagrali setki koncertów w całej Polsce, zaskakiwali co raz to ciekawszymi pomysłami. Ich utwory cieszą się sporą popularnością – wszyscy przecież doskonale znamy “Nie Gotujemy” czy “Kocham Być z Tobą”.

Teraz na chwilę znikają, by trochę odetchnąć i zrobić sobie małą przerwę od wspólnego muzykowania. Jednak zanim to nastąpi, czeka nas jeszcze pożegnalna trasa pod bardzo adekwatną nazwą – “Przykro Mi”.

Na swojej rozpisce mają aż piętnaście miast. Między innymi zagrają 22 grudnia w Gdańsku w klubie Stary Maneż. Bilety są dostępne w sprzedaży w cenie 60 zł. Nie zwlekajcie z zakupem, bo słyszeliśmy, że w niektórych miastach już zabrakło wejściówek!

The Dumplings rozpoczęli swoją karierę w 2013 roku jako nastolatkowie. Debiutowali albumem pt. “No Bad Days”. Teraz, po latach, cieszą się niemałą popularnością i zyskali bardzo stabilną pozycję na rynku muzycznym. Niebawem rozpoczynająca się trasa będzie pewnego rodzaju zwieńczeniem ich dotychczasowej działalności. Nie może Was tam zabraknąć!