Newsroom

Happysad promuje płytę “Ciało Obce”

Jako happysad są znani od ponad 15 lat, na swoim koncie posiadają 7 studyjnych albumów, ten ostatni nazywa się “Ciało Obce” i to właśnie dzięki temu wydawnictwu grupa odwiedzi poznański empik na Placu Wolności w ramach promocji nowej muzyki.

Gatunek muzyczny za którym podąża zespół, to rockowe brzmienie z głębokim przekazem. Nowy krążek “Ciało Obce” to krok w inną stronę, pewnego rodzaju poszerzenie horyzontów oraz możliwość dotarcia do nowych słuchaczy. Najbliższe spotkanie z happysadem odbędzie się 11 marca w poznańskim salonie empik na Placu Wolności, dzięki któremu każdy będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat albumu, usłyszeć odpowiedzi na wszelkie dręczące pytania oraz zyska możliwość otrzymania autografu na płycie.

Pochlebnie na temat nowego albumu happysadu wypowiada się Medleyland.pl

“Raz zachwyca mnie jej brzmienie, innym razem wokal, później dosłuchuje się jakiegoś nowego, wcześniej nie-wysłyszanego instrumentu. Siedzę, słucham tekstów. Przypuszczam, że nigdy wcześniej tak bacznie i uważnie nie słuchałam żadnej płyty happysad. A największą frajdę sprawia mi chyba przekonywanie się, że o ile Ciało obce może i jest mroczniejsze, poważniejsze, to cały czas słychać, że to nowa płyta happysad!”

Co, kiedy, gdzie?

11 marca, godz. 16:00
empik Plac Wolności, Poznań, ul. Ratajczaka 44

Link do oficjalnego wydarzenia: www.facebook.com/events/742874275869111/

Będzie muzycznie, towarzysko oraz legalnie – na spotkanie zabierz swoją oryginalną kopię płyty “Ciało Obce” lub kup ją teraz.