Newsroom

Bass Astral x Igo wyruszają w trasę koncertową

Bass Astral x Igo to na chwilę obecną jeden bardziej obiecujących duetów na polskiej scenie. Po wyprzedanej wiosennej serii koncertów przyszedł czas na ciąg dalszy – tyle, że tym razem czekają kolejne niespodzianki!

Duet Bass Astral x Igo znów wyrusza w trasę koncertową – tym razem pod szyldem “It’s dark”. Już niebawem zagrają osiem koncertów w największych polskich miastach! Niewątpliwie czeka nas wiele mocnych wrażeń – nowe utwory, które tafią na nadchodzący album, ale także kosmiczne wrażenia wizualne i wiele innych niespodzianek.

W skład duetu wchodzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek – oboje rozpoczynali swoją karierę w zespole Clock Machine. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, zachwycające publiczność nie tylko w Polsce, ale także i zagranicą. Teraz w swojej dyskografii posiadają dwa albumy studyjne, a trzeci ma ukazać się już niebawem. Na chwilę także powołali do życia projekt Bass Astral x Igo Orchestra, dzięki czemu na poszczególne koncerty powiększył im się skład o kwartet smyczkowy, sekcję dętą oraz sekcję rytmiczną.

Krótko mówiąc, rozwijają się w błyskawicznym tempie, czego najlepszym dowodem jest wyprzedana wiosenna trasa w ubiegłym roku oraz występy na największych festiwalach jak np. Open’er, Audioriver czy Krakow Live Festival. Warto także wspomnieć, że wokal Igora został doceniony, poprzez co stał się częścią tegorocznej orkiestry Męskiego Grania.

Już wkrótce czeka ich kolejne wyzwanie, ponieważ zagrają w halach największych polskich miast. Niewątpliwie będzie to interesujące widowisko, koniecznie polecamy się wybrać. Bilety trafią do sprzedaży już 4 września. Będą dostępne w serwisie Going oraz sklepach sieci Empik.

CO? GDZIE? KIEDY?